Turim Santa Maria Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Funchal
Ubytování Turim Santa Maria Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 16 595 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Turim Santa Maria Hotel byl postaven v roce 2019 a se nachází cca 500 m od centra města Funchal. Cca 300 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Nejbližší supermarkety, bary a restaurace se nacházejí 300 m od hotelu. Autobus nemá možnost příjezdu až k hotelu, zastavuje cca 150 m od hotelu (je zapotřebí si přenést zavazadla). Letiště je vzdáleno od hotelu cca 25 km.

Pláž
Skalnatá pláž Praia do Almirante se nachází cca 750 m od Turim Santa Maria Hotel.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, 2 bary, malá střešní sluneční terasa s bazénem a lehátkami. Osušky k bazénu jsou k dispozici.
Za poplatek: pokojová služba, parkování, prádelna.

Pokoje
Hotel Turim Santa Maria Hotel nabízí 92 pokojů různých typů v 7patrové budově. Všechny klimatizované pokoje mají vlastní koupelnu (vysoušeč vlasů), TV-sat, telefony, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, minibar (za poplatek), trezor (zdarma) a balkon. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma.
Pokoj Superior (cca 22 m²) - až pro 3 osoby, přistýlka formou rozkládacího lůžka.

Strava
Snídaně formou bufetu (7:30-10:30).  
Možnost dokoupení večeří (a la carte). K dispozici jsou vegetariánská a bezlepková jídla.

Sport a zábava
Turim Santa Maria Hotel neprovozuje sportovní ani animační program. Možnost zábavy se nachází v centru Funchalu.

Internet
V celém hotelu je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Webová stránka
https://www.turim-hotels.com/

Náš názor
Butikový městský Turim Santa Maria Hotel. Moderní design nejvyšší kvality, komfortní pokoje a krásný výhled ze Sky baru na město a záliv. Ideální hotel pro dovolenou pro dva a pro všechny, kteří ocení dovolenou v centru Funchalu. Známý trh Mercado dos Lavradores se nachází cca 400 metrů od hotelu. Staré město Funchal, které je také proslulé svými barevnými graffiti na dveřích činžovních domů, se nachází od hotelu cca 400 m.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. VízaPlně očkované osoby:
Od 1. července jsou osoby plně očkované proti Covid-19 s certifikátem EU COVID osvobozeny od povinnosti testování na přítomnost SARS-CoV-2, pokud od úplného očkování (druhé dávky nebo první dávky, v případě jednodávkové vakcíny) uplynulo nejméně 14 dní.

Osoby, které prodělaly covid:
Osoby, které prodělaly covid s certifikátem EU COVID jsou rovněž osvobozeny od povinnosti testování, pokud od provedení testu s pozitivním výsledkem uplynulo alespoň 11 dní, ale ne více než 180 dní.

Neočkované osoby:
Musí se prokázat negativním testem na Covid. Lze se nechat testovat (na úkor madeirské vlády) na letišti ve Funchalu. Přitom povinnost předložit negativní výsledek testu se nevztahuje na děti do 12 let. Výsledek testu musí být předložen v angličtině. Jsou akceptovány testy PCR provedené nejdříve 72 hodin před příletem.  

Každý turista před odletem:  
Musí vyplnit online formulář, který je k dispozici na https://madeirasafe.com/#/login. Před cestou do Portugalska byste měli vyplnit formulář veřejného zdraví. Upozornění! Formulář je osobní a každá osoba musí mít svůj vlastní formulář, to platí také pro děti do 18 let.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.