Akce: Zillertal - hotel Scol s ALL inclusive, skipas, bazé...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Zillertal
Název ubytování Zillertal - Scool
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zillertal je jedno z absolutně největších alpských lyžařských středisek, ideální pro skvělé lyžování v Alpách. Nabízí cca 670 km sjezdovek (více než slavné francouzské “Tři údolí“). V Zillertalu jsou 4 vynikající lyžařská střediska. Na začátku údolí se nachází „trojstředisko“ Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch s cca 200 km sjezdovek ve výšce až 2.500 m. Supervysokohorský Hochfügen má nejvíce sněhu, prakticky do května se zde pohodlně lyžuje. Následuje Arena Zell – Gerlos – Königsleiten, kde najdete 220 km sjezdovek. Pak Mayrhofen – Penken - Finkenberg – Tux nazývané jako SKI 3000, opět přes 200 km sjezdovek. Na konci údolí Vás čeká známý ledovec Hintertux a takřka 100 km sjezdovek. Výhodou Zillertalu je jednoduchý příjezd (takřka po rovině). Z údolí míří lanovky do vlastních vysokohorských lyžařských středisek ve výšce 1 000 – 3 300 m. Takže bez problému (řetězy apod.) s příjezdem. Na všechny sjezdovky platí jednotný skipas (velmi výhodné pro týdenní superlyžování). V pěkném alpském letovisku Fügen nedaleko lanovky na Spieljoch nejen lyžařský hotel SCOL, ale také moderní termální aquapark a wellness centrum. Jednoduše skvělá lyžařská dovolená, navíc v rámci zvýhodněných lyžařských paušálů za zajímavou cenu.

Tato lyžařská novinka nabízí zajímavý víkendový lyžařský wellness pobyt od středy do soboty (3x ubytování + 2 denní superskipas Zillertal), nebo výhodný akční pobyt od soboty do středy (4x ubytování + 3 denní superkipas Zillertal). Samozřejmě je možno využít cenově velmi zajímavý týdenní lyžařský pobyt (sobota - sobota).

Něco navíc - s místním superskipasem můžete navštívit celé údolí Zillertalu končící ledovcem Hintertux. Všechny skibusy, vlaky (mimo parní vlak) zdarma.
{{clanek:skimapa-Hochzillertal}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 550 kmz Prahy 500 km z Ostravy 720 km

Popis stravování

All inklusive light snídaně formou bohatého bufetuv poledne silná polévka s pečivem odpolední malé občerstvení po lyžování večeře formou tematických bufetů se saláty, nebo výběr z menu (a saláty) k večeří pivo, stolní víno, nealko nápoje (formou samoobsluhy)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Scol Zillertal je pěkný, standardní hotel postavený v alpském stylu se službami all inclusive light ležící v centru Fügenu, cca 900 m od lyžařského střediska Spieljoch a kilometr od velkého termálního aquaparku. Před hotelem zastávka mnoha skibusů (na Spieljoch, Hochfügen, Kaltenbach). Na náměstí (cca 200 m) další skibusy do údolí Zillertal a cca 350 m to je na vlakové spojení do Zillertalu (vše se superskipasem Zillertal zdarma). VYBAVENÍ: restaurace, bar, recepce a hala s krbem. Má své wellness centrum s krytým bazénem, „císařskou jeskyní“, finskou saunu, bio saunu a relaxační místnost s vodními lůžky. Ve veřejných prostorách WIFI. POKOJE: > jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj Onkeljoch: útulné pokoje (cca 17-19 m² , jednolůžkové a dvoulůžkové) sprcha/WC, fén, sat TV, sejf, část s balkónem > pokoje Spieljoch: rekonstruované, větší pokoje (cca 24-30 m² dvoulůžkové, některé s 1 – 2 přistýlkami), sprcha/WC, fén, sat TV, sejf, menší sedačka, větší část s balkónemUPOZORNĚNÍ: VOP čl.14: u hotelu Scol Sporthotel Grossglockner je zpřísněno odstupné v případě odstoupení od SoZ ze strany zákazníka: v období od přihlášení do 36 dnů před zahájením pobytu je výše storna 40%, v období 35 – 11 dnů před zahájením pobytu 80%, v období 10 – 7 dnů před zahájením pobytu 90% a v období 6 a méně dnů před zahájením pobytu je výše storna 100% z důvodu vyšších skutečně vzniklých nákladůTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský Zillertal: Údolí plné akce a zábavy Lákají vás horské túry, jízda na kole, lezení, rafting nebo klidné procházky, a to vše na území národního parku obklopeného majestátními alpskými štíty? Pak se do Zillertalu zamilujete na první pohled.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.