ALL inclusive v Alpách - hotel Zanker, wellness a pláž v ceně...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany
Název ubytování Alpy - Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 7 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Skvělý turistický pobyt v Alpách mezi čarokrásným jezerem Millstätter See a exkluzivními lázněmi Bad Kleinkirchheim. Oblast ležící pouze 130 km od moře je známa teplým a slunečným počasím, které ji vysloužilo název "rakouská Riviéra". Luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Zanker se službami all inclusive na břehu kouzelného, 12 km dlouhého jezera Millstätter See. Toto překrásné korutanské jezero nabízí skvělé koupání v křišťálově čisté vodě (dle testů se jedná o pitnou vodu) od června do září. V srpnu dosahuje teplota vody až 27°C. Turisté v okolí naleznou třítisícové alpské štíty (nejvyšší štít Rakouska Grossglockner), ledovce (Mölltal), ale i nižší, jednoduše dostupné dvoutisícovky. Samozřejmě také divoké soutěsky, vodopády, lanovky, muzea i známé alpské termální lázně Bad Kleinkirchheim. Tyto proslulé termální lázně lákají příznivce wellness a termálních bazénů. Po celý rok zde fungují dvoje termální lázně Thermal Römerbad a Therme St. Kathrein. Oba lázeňské komplexy prošly doslova obří modernizací a splní milovníkům wellness veškerá přání. V Römerbadu se Vám na 4000 metrech čtverečních otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na Alpy. Okolí jezera je mimořádně vhodné také pro cykloturistiku (výlety takřka po rovině až po možnost stoupání do alpských kopců). Milovníci památek neopomenou navštívit středověké městečko Millstatt a další zajímavosti v okolí. S korutanskou kartou (její zakoupení doporučujeme!) přes 100 turistických atraktivit jako jsou lanovky, výletní lodě, muzea atd. zdarma.

ALL INCLUSIVE POBYT ZANKER ZAHRNUJE
- Ubytování v dokonale vybavených pokojích
- Snídaně cca 7.30 – 10.00 formou velmi bohatého bufetu
- Odpolední občerstvení cca mezi 16 – 17 hodinou: káva, čaj, sladkosti a občerstvení z malého bufetu
- Večeře cca 18.30 – 20.00: výběr z několika menu o 4 chodech (také vegetariánské)
- Salátový bufet
- Koktejl na přivítanou
- 1x týdně galavečeře, místní speciality
- 1x týdně taneční večer s živou hudbou
- Neomezená konzumace nápojů cca od 8.00 do 23.00 široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, stolní víno
- Cca od 16.00 do 23.00: vybrané zahraniční alkoholické nápoje, oblíbené místní šnapsy, koktejly, longdrinks, prosecco
- Speciální dětské menu
- Využití vybavené hotelové pláže „Parkbad“ vzdálené od hotelu cca 300 m
- Krytý bazén, sauny, parní lázně, relaxační centrum
- Cca 20% slevu na Green Fee – golfové hřiště Millstätter See a Bad Kleinkirchheim
- Součinnost při vyřízení a rezervaci Tee Time
- WIFI
- Parkoviště

KORUTANSKÁ KARTA
Pokud chcete poznat tuto překrásnou oblast, doporučujeme Vám zakoupení Korutanské turistické karty. Možno zakoupit v blízkém infocentru, se zajištěním karty poradí na recepci hotelu. Karta Vám umožní navštívit a poznat co možná nejvíce (přes 100) turistických atrakcí (lanovky, muzea, soutěsky, parníky atd.), které jsou pro držitele karty zdarma.
Karta na týden: v mimosezóně: dospělí 45€, děti 23€ // v hlavní sezóně 6.6. – 11.9.: dospělí 49€, děti 27€,

Korutanská karta je doslova k nezaplacení
V rámci korutanské karty máte zdarma :
- 14 vysokohorských lanových drah, včetně ledovce Mölltal
- Plavbu parníky a motorovými loděmi po 5 kouzelných jezerech (včetně Millstättersee See)
- Návštěvu 15 otevřených i krytých koupališť
- Návštěvu 5 zoologických zahrad
- Návštěvu 50 muzei a několika hradů
- Návštěvu několika městských i horských rozhleden
- Návštěvu 2 čarokrásných jeskyní a 2 soutěsek
- Slevu na dalších 50 turistických atrakcí v Korutanech

NÁVRH PROGRAMU POBYTU
Návrh programu s využitím Korutanské karty. Samozřejmě je možné jej libovolně upravit. Na většinu atrakcí platí Korutanská karta (jejich využití je pro Vás zdarma). Ke Korutanské kartě obdržíte podrobnou příručku s detailním popisem turistických cílů.
Výjezd lanovkami (a následné vysokohorské vycházky nebo túry): štít Salzkofel (2 498 m – část odvážně vedenou, romantickou kolejovou lanovkou), štít Schareck (3 122 m - lanovkou na ledovec do 2 800 m) a výstup na Modereck (2 932 m) případně až na Krumikees (3 103 m) v okolí Großglockneru, štít Goldeck (lanovkou do 2 000 m), výjezd lanovkou na vyhlídkový vrchol Gerlitzen do výše 1 900 m, výjezd lanovkou Verditz – Schwarzsee na vyhlídku do výše 1 900 m. Štít Ankogel (3 250 m - do 2 700 lanovkou). Přejezd do světoznámých lázní Bad Kleinkirchheim, zde lanovkou na vyhlídku ve výšce 2 100 m atd.
Plavba velkou výletní lodí po řece Drávě z Villachu. Prohlídka historického centra Klagenfurtu, výstup na vyhlídkovou věž. Návštěva největšího rakouského Reptilzoo (hadi, krokodýli, pavouci) a menšího Dinoparku. Plavba po jezeře Millstätter See. Návštěva kouzelné soutěsky Raggaschlucht. Výjezd úžasnou vysokohorskou silnicí Malta-Hochalm-Strasse mezi vodopády a skalními stěnami k vysokohorskému jezeru. Po zpáteční cestě návštěva dětského přírodního zábavního parku (visuté mosty, dětské městečko aj.), nebo muzea vozů Porsche. Ve městě Spittal prohlídka největší modelové železnice v Rakousku (600 m kolejí), muzeum v zámku Porcia. A další desítky turistických atrakcí.


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 kmz Ostravy 640 m

Popis stravování

ALL INCUSIVE light Snídaně cca 7.30 – 10.00 formou velmi bohatého bufetuOdpolední občerstvení cca mezi 16 – 17 hodinou: káva, čaj, sladkosti a malé bufetové občerstvení Večeře cca 18.30 – 20.00: výběr z několika menu o 4 chodech (také vegetariánské), salátový bufet, speciální dětské menu / 1x týdně galavečeře, místní specialityNeomezená konzumace nápojů cca od 8.00 do 23.00: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, stolní vínocca od 16.00 do 23.00: vybrané zahraniční alkoholické nápoje, oblíbené místní šnapsy, koktejly, longdrinks, prosecco

Popis ubytování

POLOHA: hotel*** Zanker je Luxusní hotel s wellness v alpském rekreačním středisku Döbriach na břehu čarokrásného alpského jezera Millstätter See. Z hotelu je to jen 13 km do známých alpských lázní Bad Kleinkirchheim, jen 300 m je vzdáleno přístaviště populárních výletních lodí, brázdících toto nádherné jezero. Je to ideální místo pro pohodovou turistickou, cykloturistickou i golfovou wellness dovolenou v Alpách. Samotný hotel i jeho okolí nabízí dostatek atraktivit pro delší dovolenou, ale i jeho krátká návštěva s využitím služeb all inclusive (ty si můžete skutečně užít), wellness centra a seznámením se s nejbližším okolím vás nadchne.VYBAVENÍ: najdete zde výbornou restauraci, bar, recepci, parkoviště, parkoviště. Wellness centrum nabízí hostům krytý bazén, saunu, solárium, parní lázně, fitness a vlastní pláž na jezeře.POKOJE:* Dvoulůžkový pokoj Romantik (bez přistýlky, cca 24 m²), balkón, sprcha/WC, TV, trezor, fén, křeslo, WIFI* Třílůžkový pokoj Mirnockquelle (možnost jedné přistýlky, minimálně 3, maximálně 4 osoby) cca 29 m² s balkónem, velká manželská postel, válenda, rozkládací pohovka (nebo křeslo), koupelna, WC, TV, trezor, fén, WIFI Check in od 14.00 hod. / Check out 10.00 hod.Tip z okolí
Když se snese na Korutany noc, ožívají lyžaři, sáňkaři a gurmáni Co nabízejí v noci jižní svahy Alp v zimě? Přírodu a její kouzlo v temnotě pocítíte mnohem intenzivněji než ve dne. Srdce bije silněji, puls se zvyšuje, dech se zrychluje. Bílé měsíční světlo a zářící hvězdy vytvářejí bílou romantickou idylu s nezapomenutelnou intimní atmosférou uprostřed temnoty.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.