Alpy - Dachstein West - Annaberg, gasthof Musikantenwirt blí...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schladming Dachstein, Dachstein West
Název ubytování Dachstein West - Musikantenwirt**
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedno z nejbližších velkých alpských lyžařských středisek Dachstein West umožňuje skvělé lyžování v Alpách za výhodných podmínek. Ubytování v jednoduchém gasthofu Musikantenwirt jen 190 m od lanovky střediska Annaberg, s přímým napojením na celou lyžařskou oblast Dachstein West. Skiareál Dachstein West nabízí nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek (celkově 142 km sjezdovek, 20 lanovek, 40 vleků, nyní otevřeny 2 nové lanovky) se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, takřka 60 km sjezdovek, 11 lanovek, 9 vleků). V roce 2014 přibyly 2 nové lanovky. Pod zdejší superskipas patří dále vysokohorský areál Arena Krippenstein (23 km z Annabergu, 4 lanovky, 14 km sjezdovek ve výšce až 2 100 m – nejdelší má úžasných 11 km) a menší, cca 10 km vzdálený Abtenau s úžasnou, přes 3 km dlouhou osvětlenou sáňkařskou drahou.
Možnost zakoupit skipas Dachstein West za zvýhodněnou cenu pro zákazníky CK TURISTA se zakoupeným ubytováním v tomto regionu:
{{clanek:ceník-skipasy-dachstein-west}}
{{clanek:skimapa-krippenstein}}
{{clanek:skimapa-dachstein}}
{{clanek:skimapa - Feuerkogel}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 400 km z Prahy 360 kmz Ostravy 570 km

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bufetu večeře jednotné menu o 3 chodech, salátový bufet

Popis ubytování

POLOHA: Gasthof ** Musikantenwirt poskytuje jednoduché, ale výhodné ubytování pro lyžaře, kteří chtějí bydlet takřka na sjezdovce. Malá je vzdálenost od vleků, nízká je také cena.
V budově lanovky Annaberg (190 m od hotelu) je možno využít samoobslužných skřiněk na lyže (cca 1€ na den). Lze zde umístit 2 až 3 páry lyží a tak si značně ulehčit příchod od hotelu. Cestou k lanovce minete malý supermarket s možností doplnění zásob.
VYBAVENÍ: restaurace (z části vyhrazená pro hosty gasthofu), malé parkoviště (větší vzdáleno cca 3 minuty chůze), bar, WIFI ve společných prostorách.POKOJE: Standardně dřevěným nábytkem vybavené pokoje jsou menší, všechny s menší sprchou/WC. * Dvoulůžkové pokoje (část s možností 1 přistýlky pro dítě do 14 let a max. 170 cm) se sprchou/WC, některé s balkonem. * Jednolůžkový pokoj: malý pokoj se sprchou/WC, bez balkonu UPOZORNĚNÍ: VOP čl.14: u tohoto hotelu je zpřísněno odstupné v případě odstoupení od Smlouvy ze strany zákazníka: v období 60 až 36 dnů před zahájením pobytu je výše storna 30%, ostatní výše před a po tomto počtu dnů před zahájením zůstává beze změny.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.