Alpy - Dachstein West - Cooee Alpin Hotel Dachstein, wellness v cen...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schladming Dachstein, Dachstein West
Ubytování Dachstein West - Cooee Alpin Hotel Dachstein
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Dachstein West je jedním z nejbližších skutečně velkých alpských lyžařských středisek. Nabízí skvělé lyžování v Alpách za výhodných podmínek. Ubytování v novém hotelu Alpin, přímo v alpském letovisku Gosau.

Skiareál Dachstein West nabízí nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek (plus několik přidružených středisek s celkově 142 km sjezdovek, 20 lanovek, 40 vleků) se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, takřka 60 km sjezdovek, 11 lanovek, 9 vleků). Pod zdejší superskipas patří dále vysokohorský areál Arena Krippenstein (19 km z Gosau, 4 lanovky, 14 km sjezdovek ve výšce až 2 100 m – nejdelší má úžasných 11 km) a menší, cca 16 km vzdálený Abtenau s úžasnou, přes 3 km dlouhou osvětlenou sáňkařskou drahou a dlouhou závodní sjezdovkou.

Letovisko Gosau splní všechna přání lyžařů. Jsou zde obchody, krytý bazén, skibusy, upravované tratě pro běžkaře. Navíc je vstřícné pro lyžaře, kteří rádi lyžují v Alpách, ale neradi absolvují náročné vysokohorské výjezdy autem. Příjezdové cesty vedou po dálnicích, následně cca 50 km hlavní údolní silnicí bez stoupání až k čarokrásnému Hallstadskému jezeru (doporučujeme krátkou zastávku). Až posledních 9 km se stoupá po dobré silnici, ovšem s převýšením pouhých 200m.
Možnost zakoupit skipas Dachstein West za zvýhodněnou cenu pro zákazníky CK TURISTA se zakoupeným ubytováním v tomto regionu:
{{clanek:ceník-skipasy-dachstein-west}}
{{clanek:skimapa-krippenstein}}
{{clanek:skimapa-dachstein}}
{{clanek:skimapa - Feuerkogel}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 400 km z Prahy 360 kmz Ostravy 570 km

Popis stravování

velmi bohatá snídaně formou bufetu v ceně výborná večeře za příplatek formou bufetu, výběr z menu o 3 chodech, možnost vegetariánské stravy, salátový bufet, deserty

Popis ubytování

POLOHA: Cooee Alpin Hotel Dachstein je nový, moderní a dobře hodnocený sportovní hotel se nachází poblíž centra kouzelného alpského letoviska Gosau, v lyžařském regionu Dachstein West. Vlastní centrum s obchody a krytým bazénem se rozprostírá v okolí pouhých 400m. Velká, 4 sedačková lanovka Hornspitz Express je vzdálena 2 km (z horní stanice se pak na lyžích dostanete na všechny místní lanovky a sjezdovky). Skibus má zastávku vedle hotelu.
COOEE Alpin Hotel byl postaven v roce 2017. Je to velká moderní budova, zachovavající si však typický alpský styl. Vše je vybaveno moderně, účelně, aby vyhovovalo lyžařům a turistům. Ideální ubytování pro lyžaře, kteří chtějí bydlet v alpském letovisku nedaleko sjezdovek. VYBAVENÍ: hotel nabízí velkou restauraci, bar, recepci, společenskou halu, menší fitness centrum. Dále je zde wellness centrum s finskou saunou a relaxační místností. Vyhřívaná lyžárna, vysoušeč bot, WIFI v celém objektu, parkoviště pro hosty zdarma. POKOJE: * Dvoulůžkové pokoje (cca 21 – 24 m², pro max 3 osoby), manželská postel, možnost přistýlky, sprcha/WC, fén, sat TV, WIFI, balkon 5 m² * Rodinné pokoje (větší, cca 27 – 29 m², pro max 4 osoby), manželská postel, velká patrová postel, sprcha/WC, fén, sat TV, WIFI, balkon 5 m² check in 15.00-21.00 // check out do 8.00-10.00Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.