Alpy - Dachstein West, Sporthotel Dachstein West s wellness...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schladming Dachstein, Dachstein West
Ubytování Dachstein West - Sporthotel Dachstein West
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejbližší velké alpské lyžařské středisko Dachstein West umožňuje skvělé lyžování v Alpách za výhodných podmínek. Luxusní Sporthotel *** Dachstein West leží jen cca 200 m od lanovky lyžařského střediska Annaberg, umožňující přímé napojení na celou lyžařskou oblast Dachstein West. Skiareál Dachstein West nabízí nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek (celkově 142 km sjezdovek, 20 lanovek, 40 vleků, nyní otevřeny 2 nové lanovky) se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, takřka 60 km sjezdovek, 11 lanovek, 9 vleků). V roce 2014 přibyly 2 nové lanovky. Pod zdejší superskipas patří dále vysokohorský areál Arena Krippenstein (23 km z Annabergu, 4 lanovky, 14 km sjezdovek ve výšce až 2.100 m – nejdelší má úžasných 11 km) a menší, cca 10 km vzdálený Abtenau s úžasnou, přes 3 km dlouhou osvětlenou sáňkařskou drahou.
Možnost zakoupit skipas Dachstein West za zvýhodněnou cenu pro zákazníky CK TURISTA se zakoupeným ubytováním v tomto regionu:
{{clanek:ceník-skipasy-dachstein-west}}
{{clanek:skimapa-krippenstein}}
{{clanek:skimapa-dachstein}}
{{clanek:skimapa - Feuerkogel}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 400 km z Prahy 360 kmz Ostravy 570 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bohatého bufetu 7.30-9.30večeře výběr z menu o 3 chodech, plus salátový bufet 18.30-21.00

Popis ubytování

POLOHA: Sporthotel *** Dachstein West leží v centru letoviska Annaberg. Skvělé ubytování pro lyžaře, kteří hledají velké středisko v „docházkové“ vzdálenosti od dobrého hotelu. V budově lanovky Annaberg (cca 200m od hotelu) je možno využít samoobslužných skřiněk na lyže (1€ na den). Lze zde umístit 2 až 3 páry lyží a tak si značně ulehčit příchod od hotelu k lanovce. Cestou k lanovce minete malý supermarket s možností doplnění zásob.
Skibus nedaleko hotelu. VYBAVENÍ: restaurace, recepce, bar, kavárna, herna pro děti, výtah, lyžárna, WIFI a parkoviště (veřejné, cca 150 m od hotelu). Wellness centrum hostům nabízí saunu, infrasaunu, parní lázněPOKOJE:> dvoulůžkový pokoj (část s možností 1 přistýlky pro dítě do 13 let), cca 19 – 23 m², sprcha/WC, TV, WIFI > třílůžkový pokoj (část s možností 1 přistýlky pro dítě do 16 let) cca 21 – 24 m², maximálně 3 dospělí a jedno dítě do 13. let, sprcha/WC, fén, TV, WIFI > rodinný pokoj (min. 4 osoby v pokoji / max. 5 dospělých a dítě do 13 let / min. 3 plně platící osoby), velké pokoje cca 29 – 38 m², sprcha/WC, dvě oddělené ložnice, některé s balkonem > Jednolůžkový pokoj: malý pokoj se sprchou/WC UPOZORNĚNÍ: VOP čl.14: u tohoto hotelu je zpřísněno odstupné v případě odstoupení od Smlouvy ze strany zákazníka: v období 60 až 36 dnů před zahájením pobytu je výše storna 30%, ostatní výše před a po tomto počtu dnů před zahájením zůstává beze změny.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.