Alpy - Grossglockner - SporthotelScol s bazénem, vedle sjezdov...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Kals am Großglockner
Název ubytování Alpy - Grossglockner - Scol
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NOVINKA - lyžování v Alpách v kouzelném lyžařském středisku pod nejvyšším štítem Rakouska Grossglocknerem (3.798 m). Ubytování prakticky vedle nové, ultramoderní sedačkové lanovky v oblíbeném, lyžařském hotelu Sporthotel *** SCOL s bazénem a nápoji. Fantastické sjezdovky obklopené impozantními štíty Vysokých Taurů. Vysoká nadmořská výška (1.000m – 2.500m) a okolí plné ledovců a třítisícových štítů (plus „pro jistotu“ velké množství sněhových děl) zaručuje výborné sněhové podmínky od začátku prosince do půlky dubna. Resort leží na jižní straně hlavního hřebenu Vysokých Taurů, což mu občas pomůže v lepším počasí oproti severním střediskům (navíc to je vzdušnou čarou jen 50 km do slunných Dolomit). Samotné moderní vysokohorské lyžařské středisko Kals – Matrei nabízí 8 lanovek, 7 vleků a takřka 50 km sjezdovek. Nejdelší sjezdovka z vrcholu Cimaross do Matrei má neuvěřitelných 10 km! Jednoduše skvělá lyžařská dovolená, navíc v rámci zvýhodněných lyžařských paušálů za zajímavou cenu.

Lyžařská novinka nabízí zajímavý víkendový lyžařský wellness pobyt od středy do soboty (3x ubytování + 2 denní superskipas HIT), nebo výhodný akční pobyt od soboty do středy (4x ubytování + 3 denní skipas). Pro zájemce můžeme zajistit prodloužení zvýhodněného skipasu o jeden den. Samozřejmě je možno využít cenově velmi zajímavý týdenní lyžařský pobyt (sobota - sobota).
Něco navíc - s místním superskipasem SKI HIT můžete navštívit další krásná lyžařská střediska ve východním Tyrolsku a Lienzských Dolomitech. Doporučujeme především: 33 km vzdálený (po velmi dobré silnici) Lienz - Zettersfeld (necelých 30 km sjezdovek ve výšce až 2 300 m, 4 lanovky a několik vleků, naprosto fantastický výhled na Lienzské Dolomity) a 32 km vzdálený, gigantickými štíty obklopený pohádkový St. Jakob in Defeggenertal (3 lanovky, 4 vleky, až 2 500 m).

{{clanek:skimapa-Grossglockner: Matrei-Kals}}

{{clanek:Skimapa-St-Jakob}}

{{clanek:skimapa-zettersfeld}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 560 kmz Prahy 570 km z Ostravy 730 km

Popis stravování

All inklusive light snídaně formou bohatého bufetuv poledne silná polévka s pečivem odpolední malé občerstvení po lyžovánívečeře formou tematických bufetů se saláty, nebo výběr z menu (a saláty) k večeří pivo, stolní víno, nealko nápoje (formou samoobsluhy)

Popis ubytování

POLOHA: 1) ***Scol Sporthotel Grossglockner oblíbený mezi lyžaři i turisty. Leží ve vysokohorském lyžařském středisku Kals am Grossglockner, přímo vedle sedačkové lanovky, a nedaleko vysokohorské kabinové lanovky. Hotel se nachází v nadmořské výšce 1.400m a je oblíbeným cílem lyžařů. 2) Gasthof Alpenhof patřící k resortu je nově rekonstruovaný s perfektním poměrem cena/výkon a ležící jen 20 m od objektu Figol (tudíž do bazénu a sauny je to skutečně jen „trojskok“). VYBAVENÍ: 1) hotel tvoří 2 budovy vzdálené od sebe cca 20 m. V jedné (Jenshof) je recepce, restaurace, menší bar, hrací místnost, stolní tenis a část pokojů, ve druhé (Figol) pak hezké wellness centrum (panoramatická sauna, posilovna), stolní tenis, pěkný krytý bazén, apres-ski bar a samozřejmě další pokoje. V obou budovách je lyžárna s vyhříváním, WIFI ve společných prostorách a před hotelem parkoviště. 2) gasthof prošel v roce 2018 renovací, nabízí dobrý turistický standard, všechny výhody bohatých rekreačních, wellness i stravovacích služeb Sporthotelu (tentýž majitel, stejná recepce), ale nižší ceny. V přízemí gasthofu velká místnost na posezení, v objektu WIFI a pro hosty k dispozici lyžárna a parkoviště. Stravování v hlavní budově Jenshof (cca 40 m). POKOJE:* 2 lůžkový pokoj F2: (budova Figol) menší dvoulůžkové pokoje v přízemí (16 - 18m²), bez možnosti přistýlky, sprcha/WC, sat TV, fén, některé s malou terasou * 2 lůžkový pokoj F1: (budova Figo) větší dvoulůžkové pokoje (cca 25m²), možnost 1 – 2 přistýlek, sprcha/WC, sat TV, fén, většina balkón* 1 lůžkový pokoj F1: (budova Figol) menší jednolůžkový pokoj (cca 12m²), sprcha/WC, plochá sat TV, fén. * 2 lůžkový pokoj S1: (budova Jenshof), rekonstruované dvoulůžkové pokoje (v některých možnost 1 – 2 přistýlek), sprcha (nebo vana)/WC, sat TV, fén, balkón (případně terasa)* rodinný pokoj S1: (budova Jenshof), rekonstruované pokoje cca 30-40m², 1 – 2 přistýlky, sprcha (nebo vana)/WC, sat TV, fén, balkón (případně terasa)* 1 lůžkový pokoj S1: (budova Jenshof) rekonstruovaný 1lůžkový pokoj, cca 15m², sprcha (nebo vana)/WC, plochá sat TV, fén.* pokoj K: budova Alpenhof, standardní alpské dvoulůžkové pokoje (cca 16m² - 22m², některé mírně větší s možností přistýlky – např. patrová postel) se sprchou/WC, plochá TV * pokoj KB: budova Alpenhof, standardní alpské dvoulůžkové pokoje (cca 17m² - 23m², některé částečně větší s možností přistýlky – např. patrová postel, rozkládací sedačka) se sprchou/WC, plochá TV, balkón UPOZORNĚNÍ: VOP čl.14: u hotelu Scol Sporthotel Grossglockner je zpřísněno odstupné v případě odstoupení od SoZ ze strany zákazníka: v období od přihlášení do 36 dnů před zahájením pobytu je výše storna 40%, v období 35 – 11 dnů před zahájením pobytu 80%, v období 10 – 7 dnů před zahájením pobytu 90% a v období 6 a méně dnů před zahájením pobytu je výše storna 100% z důvodu vyšších skutečně vzniklých nákladůTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.