Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - hotel Erlenhof, aquapar...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Nassfeld - Dolomity - Erlenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nádherné lyžování v Alpách na rakousko – italské hranici. Výborné ubytování (jen 25 minut pohodlné jízdy od slavného Nassfeldu a „půlhodinka“ od lienzských Dolomit) v lux hotelu**** Erlenhof (výhodný také pro rodiny s více dětmi – sleva také pro 3. dítě) a depandanci Stammhaus ***. Hotel leží v pěkném letovisku Kötschach – Mauthen s menším lyžařským střediskem a aquaparkem (pro hosty zdarma), v kouzelném alpském údolí mezi excelentním alpským střediskem Nassfeld a pohádkovými Lienzskými Dolomity. Nebudete sice ubytování vedle lanovky, ale zato získáte lyžařský pobyt podstatně výhodněji (především v Nassfeldu jsou ceny více než horentní) a můžete plně využít super TOP skipas Korutany. Hotel se nachází cca 1 km od Aquareny (krytý miniaquapark pro hotelové hosty zdarma) a menšího lyžařského střediska Kötschach. Zde je sice jen jedna lanovka, dlouhý vlek a dva dětské vleky (cca 6 km sjezdovek), ale na „rozlyžování“ to je dostatečné. Největší zájem je obvykle o Nassfeld (vzdálen 23 km, cca 25 minut jízdy autem údolím bez stoupání, bezplatný skibus před hotelem). V Nassfeldu najdete přes 110 km excelentních sjezdovek, 16 lanovek, 16 vleků a to vše ve výšce 1 000 – 2 000 m. Kolem půlhodiny jízdy je vzdáleno nádherné vysokohorské (výška až 2 300 m) středisko nad letoviskem Lienz - Zettersfeld. Jsou zde 4 lanovky, několik vleků a 30 km sjezdovek. Přímo před Vámi zde leží nezapomenutelné štíty Dolomit. V případě velice nepříznivých sněhových podmínek (pro Nassfeld a Dolomity velmi neobvyklé) za necelou hodinu dojedete na jedno z nejkrásnějších středisek Alp Grossglockner Resort Matrei nabízející cca 50 km sjezdovek (nejvyšší stanice 2 500 m, výhledy na nejvyšší štít Rakouska), 8 lanovek a několik vleků. Stejně daleko je vysokohorské středisko Heiligenblut – Grossglockner s 55 km sjezdovek ve výšce až 2 900 m (zde sníh 100%). A něco přes hodinu to je na známý ledovec Mölltal (ten vše jistí sněhem). Na všechna výše uvedená střediska (a mnoho dalších) platí super TOP skipas Kaernten. Jednoduše skvělá dovolená v Alpách a Lienzských Dolomitech za dobrou cenu.
{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}
{{clanek:skimapa-kotschach-mauthen}}

{{clanek:cenik-kipasy-nassfeld}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 540 km z Prahy 570 kmz Ostravy 710 km

Popis stravování

Polopenze Snídaně formou bohatého bufetuVečeře - výběr z několika menuSnídaně a večeře se podávají vždy v hlavní budově

Popis ubytování

POLOHA: hotel Erlenhof **** je krásný rodinný hotel, jeden z mála poskytující slevy pro 3. dítě v rodině. Leží v letovisku Kötschach – Mauthen, pod čarokrásnými štíty Jižních vápencových Alp, jen 10 km od Itálie. Je to centrum lyžování (menší lyžařské středisko), turistiky i kulinářství. Před hotelem zastávka skibusu na Nassfeld (dle jízdního řádu).
VYBAVENÍ vyhlášená restaurace, finská sauna, fittness, dětská lezecká stěna se skluzavkou, stolní tenis, parkoviště, wifi. Hosté mají v ceně zdarma vstup do bazénů Aquareny (vzdálené cca 1 km cestou přes městečko). V Erlenhofu ochutnáte speciality majitele Franze Guggenbergera, který se zaměřuje na rakouskou a regionální kuchyni. Hotel se taktéž specializuje na nabídku speciálních piv z místního pivovaru (doporučujeme, chuť skvělá, cena přiměřená). POKOJE: členní hotelu > HB-hlavní budova: hotel ****> DEP-vedlejší depandance: pěkný, dobře vybavený Stammhaus***, cca 30m od HB Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/WC, kabelovou TV, fénem, tresorem. Pokoje mají připojení na internet, větší část pokojů je s balkonem.*** Depandance - dvoulůžkový pokoj STANDARD: 2 lůžka, některé s jednou přistýlkou**** HB - Dvoulůžkový pokoj: 2 lůžka, některé s 1 - 2 přistýlkami**** HB- VÍCELŮŽKOVÝ pokoj (34 - 48m²): jen pro 5 osob (většinou 1 velký pokoj, některé tvoří 2 propojené pokoje, vhodné pro větší rodiny)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.