Andrelwirt - Rauris

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Rauris
Název ubytování Andrelwirt - Rauris
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Gasthof Andrelwirt se nachází asi 4 km od centra městečka Rauris. Nejbližší turistické cíle (Zell am See) se nacházejí ve vzdálenosti cca. 31 km. Další pozoruhodná atrakce (Talmuseum Rauris) leží asi 4 km daleko. Ochlazení v horkých letních dnech najdete v cca. 5 km vzdáleném veřejném venkovním koupališti v Rauris.Gasthof Andrelwirt je v létě ideální výchozí bod pro turistické túry. Přímo u objektu leží turistická oblast Pinzgau. Autobusová zastávka turistického autobusu je přímo u hostince. Lanovka Rauriser Hochalmbahnen je vzdálená asi 4 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, bar, terasa, uzamykatelná kolárna, nabíjecí stanici pro elektrokola, dětská herna a dětské hřiště

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze PLUS

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč gasthof Andrelwirt Rauris:KDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, fén.Pokoje se 2 přistýlkami (max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14,99 let)CELKOVÁ KAPACITA13 pokojůFORMA STRAVYpolopenze PLUSPOBYT S DĚTMIAž 2 děti do 6,99 let s polopenzí Plus ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍletní koupaliště Rauris (cca 5 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 19:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK2 Eur/osoba od 15 let /denUK: Registrierungnummer: 50617-000022-2020POBYT SE ZVÍŘETEM8 Eur/den (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí PLUS- snídaně formou bufetu- denně odpoledne káva a koláč (16:00 - 17:00 hod)- večeře (menu o 3 chodech)- denně 2 malé nápoje k večeře (rozlévané limonády 0,25 l nebo sonda, 1/8 bílé nebo červené víno, 0,3 l vybraného piva)BONUSY ZDARMA:- dětský letní bazén (v sousedním kempu)- 1x za pobyt sauna (v sousedním kempu), dle provozních hodin, nutné dopředu ohlásit na recepci- Wi-Fi- biliár, stolní tenis, stolní fotbal (dle dostupnosti) Slevová karta NATIONALPARK SUMMERCARD se službami slevami u následujících zařízení a poskytovatelů služeb:- Využití lanovky Bergbahn Hochalmbahn Rauris (1x denně) zdarma- volný vstup do bazénu Sonnblickbad Rauris- volný vstup do muzea Rauriser Talmuseum- zdarma jízda veřejnými dopravními prostředky (bus a vlak v regionu)- Großglocknerská vysokohorská silnice (Großglockner Hochalpenstraße) a horská silnice Gerlos Alpenstraße-Krimml zdarma- slevy u stanovených partnerských provozůPoznámka: Změny a omezení služeb a časů poskytování v rámci Nationalpark Summercard vyhrazeny!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.