Aurach - Aurach bei Kitzbühel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Aurach bei Kitzbühel
Název ubytování Aurach - Aurach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Aurach leží cca 2 km od centra města Aurach bei Kitzbühel, který je vzdálený cca 3 km jižně od Kitzbühelu. Kousek od hotelu si můžete zahrát golf na golfovém hřišti Eichenheim. Hotel leží v turistické oblasti Kitzbüheler Alpen, které nabízí plno turistických a cyklistických tras.Lanovka Hahnenkammbahn je vzdálená jen 4 km od domu.Největší tyrolská rezervace "Wildpark Aurach" - cca 5 km (rozprostírá na více než 40 ha v nadmořské výšce 1100 m n.m, více než 200 domácími i exotickými zvířaty). Většina těchto zvířat se může volně pohybovat, takže je návštěvníci mohou pozorovat z bezprostřední blízkosti, bez rušivých bariér.). Nabízí se také výlety do oblasti Národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) a ke známým Krimmelským vodopádům (cca 50 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, společenská místnost s TV, hala s krbem, restaurace, zahrada, dětské hřiště, sauna, solárium, biliár, stolní tenis, výtah.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně formou bufetu, odpoledne dezertový/koláčový bufet (14:30 - 17:00 hod), večeře od 19:00 hod - menu o 3 chodech výběrem z hl. jídel

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Hotel Aurach:- kousek od golfového hřiště- zdarma RED CARD s různými slevami a výhodamiKDE BUDETE SPÁTa) 1 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, velikost cca 15 m2b) 2 - lůžkové pokoje, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, fén a některé balkon (CK negarantuje), velikost cca 20 m2c) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, vana + WC, SAT/TV, telefon, fén, velikost cca 22 m 2CELKOVÁ KAPACITA25 pokojůFORMA STRAVYpolopenze - snídaně formou bufetu, odpoledne dezertový/koláčový bufet (14:30 - 17:00 hod), večeře od 19:00 hod - menu o 3 chodech výběrem z hl. jídelPOBYT S DĚTMIJedno dítě do 5,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍletní koupaliště AQUARENA v Kitzbühelu (5 km) s různými atrakcemi, jezero SCHWARZSEE v Kitzbühelu (6,6 km) s rozlohou cca 8 ha a 8 m hluboké, patří k nejteplejším a také k nejkrásnějším jezerům na koupání v Alpách. Je to rašeliništní jezero, jehož voda má léčivé účinky.Letní koupaliště OBERNDORF in Tirol (11 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 12:00 hod a večeří od 19:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,8 Eur / osoba od 15 let /denPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT:- ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu (7:30 - 10:00 hod), odpoledne dezertový/koláčový bufet (14:30 - 17:00 hod), od 19:00 hod večeře - menu o 3 chodech výběrem z hl. jídel- uvítací přípitek- 2x týdně kurz golfu (ochutnávka golfu)- 1x týdně túra- 1x za pobyt turistická mapa- WLAN v hotelové hale a místnosti s krbem- parkování- zapůjčení Nordic walking holí (dle dostupnosti)- zapůjčení turistického batohu- v létě slevová karta RED CARD s různými slevami a výhodami: např. sleva na lanovky v Kitzbühelu, sleva na bazén Aquarena v Kitzbühelu, jezera Schwarzsee, volný vstup do selského muzea, túry s průvodcem zdarma, prohlídka Kitzbühelu zdarma, slevy u dalších partnerů, zapůjčení horského kola zdarma (dle dostupnosti)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.