Brückenwirt - Altenmarkt

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Altenmarkt
Název ubytování Brückenwirt - Altenmarkt
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel***, který byl v roce 2015 rekonstruován, se nachází cca 800 m od centra, kavárny a restaurace jsou 300 m od hotelu. Hotel leží v Altenmarktu, v nadmořské výšce 850 m n. m., cca 70 km jižně od Salzburgu. Vlastivědné muzeum Altenmarkt najdete pouze 1 km od hotelu.Hotel je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku do okolí. Naproti hotelu je zastávka turistického autobusu, který Vás (za poplatek ) doveze do turistické oblasti Altenmarkt. Lanovka Starjet Flachau je vzdálená 6 km. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka "Ennstal Radweg" Tipy na výlet - vlastivědné muzeum Altenmarkt, Jägersee (jezero), Ledový svět Werfen (cca 25 km), Salzburg (70 km)

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
vstupní hala, recepce, společenská místnost s TV, restaurace, bar, terasa, fitness, WLAN internet, dětská herna, úschovna kol, výtah (ne všechny pokoje jsou v dosahu výtahu).Wellness: relaxační bazén (32 m2, cca 28 oC s venkovní terasou a lehátky, finská sauna, bio sauna, bylinná sauna, pára, infračervená kabina, solárium, masáže.

Popis stravování

FORMA STRAVY ALL INCLUSIVE:

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Brückenwirt Altenmarkt:- cyklostezka "Ennstal Radweg" u hotelu- Therme Amadé jen 900 m od hoteluKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr. nebo vana +WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén, některé balkon (CK negarantuje), cca 20 - 22 m2b) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 2 přistýlkami (dva pokoje se spojovacími dveřmi nebo 2 pokoje vedle sebe), Spr. nebo vana+WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén, některé balkon (CK negarantuje), cca 30 - 40 m2c) 2 - lůžkové pokoje se 2 přistýlkami, Spr. nebo vana+WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén, některé balkon (CK negarantuje), cca 24 m2d) 1 - lůžkové pokoje, Spr. nebo vana+WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén, některé balkon (CK negarantuje), cca 14-20 m2. Tento typ pokoje na ověření.CELKOVÁ KAPACITA50 pokojůFORMA STRAVYALL INCLUSIVE:POBYT S DĚTMIAž 2 děti do 10,99 let na přistýlce s All Inclusive ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén (cca 8x 4 m, cca 28 oC). THERME AMADÉ (900 m) - vnitřní a venkovní bazény a plno atrakcemi a saunovým světem. Přírodní jezero ke koupání EBEN (2 km) s tobogánem, dětským bazénem a dalšími atrakcemi. Letní koupaliště v RADSTADTU (4 km) s tobogánem.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.V úterý není prováděn denní úklid.REKREAČNÍ POPLATEK2 Eur / osoba od 15 let / nocUK: Registrierungnummer: 50401-000024-2020POBYT SE ZVÍŘETEM10 Eur / noc (bez krmení)PARKOVÁNÍZdarma (dle obsazenosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s All Inclusive:- snídaně formou bufetu- obědový balíček nebo lehký oběd (12:00 - 13:00 hod)- odpolední káva a koláč (16:00 - 17:00 hod)- večeře menu o 3 chodech (výběr z hl. jídel)- 1x týdně večer selský bufet- denně od 11:00 - 21:00 hod neomezená konzumace vybraných nápojů (jako pivo, stolní víno, limonády, ovocné džusy, minerálka, žádné lihoviny)BONUSY ZDARMA: - denně bazén (7:00 - 21:00 hod), - 2x týdně využití wellness (finská sauna, bio sauna, bylinná sauna, pára, infračervená kabina),- fitness, - WLAN v celém domě,- stolní tenis, stolní fotbal (dle dostupnosti)- parkování- Karta hosta "SALZBURGER SPORTWELT CARD" s různými službami a výhodami: např. sleva na lanovku Gamskogel I., Filzmoos, Wagrain, sleva na vstup do Therme Amadé a zážitkový svět Wagrain, sleva na vstup k jezeru Eben, sleva na turistický autobus aj.Změna služeb v rámci karty vyhrazena.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.