Christophorus - Söll

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Söll
Název ubytování Christophorus - Söll
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Gasthof Christophorus leží v centru městečka Söll v nadmořské výšce 700 m n. m., cca 70 km východně od Kitzbühelu. Kavárny, restaurace a obchody najdete hned vedle hotelu. Zážitkový park Salvenaland (cca 11 km) s dětským hřištěm, minigolfem, letní bobová dráha, letní koupaliště a jezero ke koupání. Hotel je ideální výchozí místo pro turistiku v oblasti Wilder Kaiser Brixental, která má hustou síť turistických tras - cca 400 km. Lanovka Söll leží jen 1 km od domu a přímo kolem domu vede cyklostezka. Oblast čítá cca 140 km cyklotras.Perla Tyrolska" městečko Kufstein, kde najdete plno obchodů, restaurací a zábavy, je vzdálené pouze 12 km. Okolí nabízí četné možnosti turistiky, cykloturistiky či zábavy. Pro rodiny s dětmi doporučujeme "Hexenwasser - čarovná voda" - zábavní vodní ráj (různé vodní cesty přes kamínky, mnoho vodních atrakcí aj.) Rekreační oblast Wilder Kaiser je díky své rozmanité nabídce vhodná především pro rodiny s dětmi. Obce Ellmau, Going, Scheffau a Söll nabízejí speciální programy pro děti a mládež, tvořené zajímavou směsí aktivit na horách a na vodě, nechybí samozřejmě spousta legrace a zábavných akcí, ale i odpočinek a oddech. Na horních stanicích lanovek s letním provozem se už na návštěvníky těší 6 kouzelných světů her a jedinečných zážitků. Hexenwasser (Divotvorná voda) v obci Hochsöll je první zábavní horský park v Rakousku, plný neobyčejných zážitků, kde se vše točí (nejen) kolem vody. Spolu s kouzelným světem (Ellmis Zauberwelt) v Ellmau, císařským světem (KaiserWelt) v Scheffau, jezerem Filzalmsee, travnatou horou Hohe Salve a přírodním zábavním parkem Alpinolino Vám nabízejí nepřeberný výběr možností, jak strávit rodinnou dovolenou v Tyrolsku (zdroj www.wilderkaiser.info)

VYBAVENÍ
recepce, společenská místnost, restaurace, bar, terasa, uzamykatelná úschova kol, dětská herna, dětské hřiště. Gasthof byl v roce 2018 částečně rekonstruován (pokoje, vstupní hala).

Popis stravování

STRAVA polopenze (snídaně formou bufetu s produkty z regionu, večeře menu o 3 chodech výběrem z hl. jídla, někdy salátový bufet), 1x týdně večer grilování (červen-září, dle počasí)

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Aurach:- ZDARMA karta WILDER KAISER GÄSTE CARD s různými slevami a výhodamiUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, fén, balkon, velikost cca 22 - 24 m2.CELKOVÁ KAPACITA19 pokojůSTRAVApolopenze (snídaně formou bufetu s produkty z regionu, večeře menu o 3 chodech výběrem z hl. jídla, někdy salátový bufet), 1x týdně večer grilování (červen-září, dle počasí)DÍTĚAž 2 děti do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.KOUPÁNÍjezero AHORNSEE leží cca jen 1 km od domu nabízí příjemné koupání a plážový volejbal. KAISERBAD v Ellmau (8 km) nabízí vnitřní i venkovní bazény, tobogán aj. Zážitkový park SALVENALAND v Hopfgarten (11 km): jezero, dětské hřiště, minigolf, basketbal, plážový volejbal, letní bobová dráha aj. Krytý bazén a venkovní bazén WAVE ve Wörglu (16 km)POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 12:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK2,5 Eur / osoba od 15 let / nocPOBYT SE ZVÍŘETEM5 Eur / zvíře / noc (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu s produkty z regionu, večeře menu o 3 chodech výběrem z hl. jídla, někdy salátový bufet), 1x týdně večer grilování (červen-září, dle počasí)BONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- parkování- karta hosta WILDER KAISER s různými slevami a výhodami: sleva do Kaiserbad Ellmanu na vstup k jezeru Going a Söll, bezplatná jízda turistickým a aquabusem KaiserJet, túry s průvodcem, koncerty, sleva do Wildparku Aurach, rodinný program, různé slevy u partnerů (zámek Tratzberg, Swarovski Kristallwelten aj.)Slevovou kartu obdrží klienti při příjezdu na místě.Změna služeb a výhod v rámci karty vyhrazena.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.