Dachstein - Ramsau am Dachstein

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Štýrsko, Ramsau am Dachstein
Název ubytování Dachstein - Ramsau am Dachstein
Typ ubytování Horský hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 470 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel leží v nadmořské výšce 1800 m n. m. v krásném horském prostředí na úpatí Dachsteinu, cca 9 km od Ramsau a 15 km od Schladmingu. Je to ideální výchozí místo pro vysokohorskou turistiku. Lanovka na ledovec Dachstein (1700 - 2700 m n. m.) je pouhých 200 m od hotelu - letní lyžování. Město Ramsau je vzdálené 9 km od hotelu, přístupné po panoramatické mýtné silnici.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
hotel má dvě budovy (20 m od sebe vzdálené), recepce, restaurace (uzavřená 10.00 - 14.00 hod), sauna, Wi-Fi internet v restauraci, velká sluneční terasa, dětské hřiště (200 m od hotelu)

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze PLUS: Strava se podává v hlavní budově. Restaurace je od 10:00 do 14:00 hod zavřená.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč horský hotel Dachstein Ramsau:- ideální místo pro vysokohorskou turistiku- ledovec na dosah = letní lyžováníKDE BUDETE SPÁTa) 1 - lůžkové pokoje a 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, některé balkon (CK negarantuje), cca 12-17 m2b) 2 - lůžkové pokoje se 2 dětskými přistýlkami (palanda), Spr.+WC, SAT/TV, některé balkon (CK negarantuje), cca 17 m2Ubytování probíhá v obou budovách.CELKOVÁ KAPACITA30 pokojůFORMA STRAVYPolopenze PLUS: Strava se podává v hlavní budově. Restaurace je od 10:00 do 14:00 hod zavřená.POBYT S DĚTMIv kat. a) Jedno dítě do 12,99 let na přistýlce s polopenzí PLUS zdarma. v kat. b) První dítě do 12,99 let na přistýlce polopenzí PLUS zdarma. Druhé dítě do 2,99 let na přistýlce s All Inclusive zdarma.Dítě zdarma povoleno na pokoji se 2 plně platícími osobami.MOŽNOST KOUPÁNÍkrytý vodní ráj BADE PARADIES SAUNA-OASE v Ramsau (9 km) - krytý bazén vč. saun a různých atrakcí, letní zábavní park THE BEACH v Ramsau (9 km) - jezero ke koupání, plážový volejbal, velká trampolína, dětské hřiště aj.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK2,5 Eur/osoba od 15 let /denPOBYT SE ZVÍŘETEM9 Eur / den (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma - dle dostupnostiPříjezd po panoramatické silnici za poplatek: 15 Eur / osoba / pobyt. Karta bude vydána v hotelu, děti do 12,99 let bezplatně.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí PLUS:- snídaně bufetové stoly- obědový balíček (hosté si připraví sami u snídaně)- odpoledne káva, čaj a koláč, pro děti zmrzlina (od 14:00 hod)- večeře menu o 3 chodech- denně od 18.00 do 20.00 hod: 2x nápoj (např. pivo, stolní víno, nealko, voda, filtrovaná káva, čaj, žádné lihoviny.BONUSY ZDARMA: Wlan internet v restauraci, parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.