Dachstein West - Abtenau - hotel Der Abtenauer, vedle lyžařského vl...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Abtenau
Název ubytování Dachstein West - Der Abtenauer
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedno z nejbližších velkých alpských lyžařských středisek Dachstein West umožňuje skvělé lyžování v Alpách za výhodných podmínek. Romantické alpské letovisko Abtenau leží ve výšce necelých 800m, cca 10 km od největšího skiareálu Dachstein West. V Abtenau se nachází nejen renovovaný hotel Der Abtenauer, ale také pěkný skiareál s 11 km sjezdovek, dlouhou lanovkou, 4 vleky a rozličnými sjezdovkami. Najdete zde tréninkovou závodní trať zaměřenou na obří slalom a super-G. Cca 50% naopak tvoří rodinné, modré sjezdovky. Velkolepou atrakcí je 3,2 km dlouhá, osvětlená sáňkařská dráha. Pod superskipas Dachstein West patří jak lyžařské středisko Abtenau - Karkogel, tak hlavní skiareál Dachstein West nabízející nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek (celkově 142 km sjezdovek, 20 lanovek, 40 vleků) se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, takřka 60 km sjezdovek, 11 lanovek, 9 vleků). Dále patří pod superskipas vysokohorský areál Arena Krippenstein (33 km z Abtenau, 4 lanovky, 14 km sjezdovek ve výšce až 2 100 m – nejdelší má úžasných 11 km) a další 4 lyžařská střediska.
Možnost zakoupit skipas Dachstein West za zvýhodněnou cenu pro zákazníky CK TURISTA se zakoupeným ubytováním v tomto regionu:
{{clanek:ceník-skipasy-dachstein-west}}
{{clanek:skimapa-krippenstein}}
{{clanek:skimapa-dachstein}}
{{clanek:skimapa - Feuerkogel}}

Ceník skipasů "Dachstein West" platí také pro středisko Abtenau Karkogel.
Individuálně je možno zakoupit jen skipas pro středisko Abtenau Karkogel.
{{clanek:skimapa-abtenau}} {{clanek:cenik-skipasy-abtenau-karkogel}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 440 kmz Prahy 390 km z Ostravy 610 km

Popis stravování

All inklusive lightsnídaně formou bufetu11.30 – 12.30 polévka z bufetu nebo menší občerstvení - nutno rezervovat u snídaněvečeře menu o 3 chodech a saláty 18.00 – 19.30 k večeři jeden nápoj alkoholický nebo nealkoholický (stolní vímo, pivo nebo nealko)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel Der Abtenauer je pěkný, výborně položený hotel ležící v centru Abtenau. Nejbližší 2 lyžařské vleky se nachází jen 200 m od hotelu (otevřeny denně pátek – neděle, další dny odpoledne, většinou do začátku března). Hlavní lanovka se závodní sjezdovkou je vzdálena 1,4 kilometru (zde je také fantastická sáňkařská dráha). V nejbližším okolí najdete obchody, restaurace, kavárny aj. Skibus na Dachstein West stojí 50m od hotelu. V okolí jsou obchody, restaurace, kavárny. Za hotelem parkoviště pro hosty VYBAVENÍ: hotel prošel renovací, najdete zde moderní vstupní halu, stylovou restauraci, koktejl bar. Je zde wellness centrum se saunou, aroma jeskyní a relaxační zónou, wifi ve společných prostorech. Za poplatek pak solárium a infrasauna s vířivkou. POKOJE:> dvoulůžkové pokoje, cca 22-27 m², část s možností jedné přistýlky, vana nebo sprcha, WC, fén, kabelová TV, některé s tresorem.> rodinný pokoj, cca 30m², max. obsazení 2 dospělí + 2 děti do 15 let na přistýlkách (nebo rozkládací gauč), podobné vybavení jako v 2L check in 16.00-20.00 // check out do 10.00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.