Den lyžování v Alpách - Hochkar, skipas v ceně / č.1902

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Dolní Rakousko, Hochkar
Název ubytování 1 den lyžování - autobusem
Typ ubytování Různé
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 2 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Den lyžování v moderním, kouzelném alpském lyžařském středisku Hochkar. Je to vlastně trochu vynucený lyžařský návrat do minulého století. Koncem 90-tých let pořádala CK TURISTA množství jednodenních lyžařských zájezdů do Alp. Byly oblíbené z hlediska „ekonomického“ i časového (minimum dovolené, uvolnění ze školy atd.). Zájem o tento druh zájezdu postupně uvadal. Až nyní jej probudil nikoli princ, ale bohužel covid. Vyrazit na den lyžování do Alp samozřejmě není úplně nejpohodlnější (jak pro koho, silnice se přece jen vylepšují, dokonce i v ČR), stále však je to ekonomicky i časově dosti zajímavé. A především v době „covidové“ je to organizačně bezproblémové. Pokud některý stát omezí, či dokonce zakáže cestování, nebo bude vyhrožovat drahými testy, zájezd je možno bez problému zrušit. Zákazníci o nic nepříjdou, pokud bude cestování vrchností zakázáno (třeba i den před odjezdem), bude účastníkům vrácena plná cena zájezdu. Na to myslí speciální „jednodenní“ podmínky (viz VOP). A pokud se covid nezblázní, čeká Vás den superlyžování v blízkém, vysokohorském alpském středisku.

Tento zájezd je směřován na nejbližší, skutečně alpské lyžařské středisko Hochkar. Je to moderní lyžařské středisko známé velkou sněhovou nadílkou. Nabízí 6 sedačkových lanovek a 3 vleky. Celkem je zde 20 km sjezdovek všech kategorií obtížnosti, což je na jednodenní zájezd naprosto dostačující. Lyžuje se zde standardně od začátku prosince do konce dubna.
{{clanek:skimapa-Hochkar}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 0.10 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

bez stravy

Popis ubytování

bez ubytování

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 0.10 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. Ráno příjezd na kouzelné lyžařské alpské středisko Hochkar, celodenní lyžování. V podvečer kolem 17. hodiny odjezd přes Brno (zde kolem 21. hodiny) na Olomouc a ostravsko. Kolem půlnoci příjezd do Ostravy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.