Dorferwirt - Dorf

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Oberau
Název ubytování Dorferwirt - Dorf
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
gasthof Dorferwirt se nachází v srdci vysokohorského údolí Wildschönau, cca 300 m od centra obce Oberau (938 m n. m.), cca 10 km jižně od Wörglu a 70 km severovýchodně od Innsbrucku. Možnost pěší turistiky, Nordic Walkingu, jízdy na kole a na koních. Kolem domu vede cyklostezka, lanovka Schatzbergbahn je vzdálená 4,5 km.Slunné údolí Wildsch Wildschönau se skládá ze 4 vesnic: Niederau, Oberau, Thierenbach a Auffach a nachází se v samém srdci Zillertalských a Kitzbühelských Alp. Toto vysokohorské údolí je jedinečný lyžařský ráj: 26 horských drah a lyžařských vleků, 70 km značených a upravovaných sjezdovek, asi 50 km běžkařských tratí, 40 km zimních turistických stezek, snowboard park v Schatzbergu a "race'n'boarder arena" , sáňkařské dráhy pro denní i noční sáňkování, dobře fungující lyžařská a snowboardová škola.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, tradiční světnice, jídelna, bar s připojením na internet (vlastní notebook), terasa, výtah, biliár, šipky, privátní sauna (pro max. 4 osoby), úschova vlastních kol zdarma. Cca 300 m od budovy sportovní obchod s možností zapůjčení kol.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč gasthof Dorferwirt Oberau:- zdarma zážitková karta Wildschönau ErlebnisCARD: vodní svět Wildschönau Oberau a lanovky Markbachjoch a Schatzbergbahn ZDARMAKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé balkon (CK negarantuje), velikost cca 19 m2b) 2 - lůžkové pokoje s možností 1 dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé balkon (CK negarantuje), velikost cca 20 m2c) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé balkon (CK negarantuje), velikost cca 25 m2d) 1 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon (tento typ pokoje na dotaz), některé balkon (CK negarantuje), velikost 18 m2. Tento typ pokoje na ověření.Hotel má bezbariérový vstup do hotelu, výtah a na dotaz bezbariérové pokoje.CELKOVÁ KAPACITA34 pokojůMOŽNOST KOUPÁNÍvodní svět Wildschönau Oberau (2,6 km) - venkovní multifunkční bazén, dětský bazén, tobogán. Vodní svět "WAVE" Wörgler zážitkový vodní svět s krytým bazénem, saunou a soláriem (12,4 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 12.00 hod a večeří od 18:00 do 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě příjezdu v pondělí budou na recepci nachystány pouze klíče, nebude z personálu nikdo k dispozici.REKREAČNÍ POPLATEK2,5 Eur/den/osoba od 15 letPOBYT SE ZVÍŘETEM8 Eur/noc (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí PLUS- bufetová snídaně s regionálními produkty, čerstvým ovocem, šunkou a špekem- polední svačina - polévka (mimo pondělí)- odpolední káva, čaj a koláč od 15.00 do 16.00 hod (mimo pondělí)- večeře (18.00 - 20.30 hod) 3-chodové menu s výběrem hlavního chodu (bez možnost volby v den příjezdu) - několikrát týdně salátový bufet- 1 nápoj k večeři (nealko, točené pivo nebo stolní víno)- 1x týdně bufet se selátkem a živou hudbouBONUSY ZDARMA: - malý venkovní bazének - 1 x týdně túra po vysokohorských pastvinách s doprovodem (ve středu, od půlky června do půlky září)- 1 x týdně pěší túra za východem slunce - Wi-Fi internet v celého objektu- parkování- Zážitková karta WILDSCHÖNAU (s následujícími službami) např.: zdarma lanovky Markbachjoch, Schatzbergbahn, volný vstup do vodního světa Wildschönau, volný vstup do muzea Horského hospodářství, muzeum v Rattenbergu, zdarma tenisové kurty Oberau, program pro děti v Dragon Clubu (Po - Pá) a zajímavé slevy s mnoha partnery v okolí Wildschönau aj. Pozor: U všech pěších túr, které povede hospodyně, je nutné dosáhnout minimálního počtu osob.Některé služby, které nabízí karta WILDSCHÖNAU jsou sezónní, podrobné informace obdržíte na místě. CK nezodpovídá za uzavření jednotlivých atrakcí. Změna nabídky karty Wildschönau vyhrazena.Pozor: každé pondělí má provoz zavírací den, hoteloví hosté budou normálně odstravováni (s výjimkou výše uvedených služeb)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.