Golf zdarma - Rakouská Šumava - hotel Bad Leonfelden s...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Horní Rakousko
Název ubytování Golf zdarma - Bad Leonfelden
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem od 7 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní golfová dovolená v Rakousku s all inclusive ubytováním v honosném wellness hotelu**** Falkensteiner Spa pro dospělé (jen pro hosty starší 15 let) v pěkných lázních Bad Leonfelden (pro hosty celodenní golf zdarma). Stačí překročit pouze jedny hranice, což je v dnešních „podivných“ dobách nebývalá výhoda. Hotel s nádherným vodním světem Acquapura SPA, wellness centrem, saunami a bazény v kouzelném koutu jihovýchodní Šumavy (pod vrcholem Sternstein 1.122 m). V ceně pobytu skvělé ubytování, výborná strava, alko a nealko nápoje, vstupy do bazénů, saun, fitness a wellness centra, wifi, turistické atrakce atd. Navíc zdarma neomezené (nutno přizpůsobit obsazenosti hřiště) Green Fee na krásné 18 jamkové mistrovské golfové hřiště Mühlviertel St. Oswald. Ideální podmínky na turisticko – golfovou dovolenou, kde získáte celodenní unlimited golf skutečně absolutně zdarma. V hotelu ubytovaní rekreanti, turisté i cykloturisté, kteří golf nehrají (dělají chybu), platí stejnou cenu jako golfisté s neomezeným golfem!
Hotel leží poblíž klimatických a bahenních lázní Bad Leonfelden, cca 6 km jižně od hraničního přechodu Studánky. V okolí doslova neohraničené možnosti pro turisty, cykloturisty, houbaře a rekreanty. Golfové hřiště Mühlviertel St. Oswald (pro hosty hotelu zdarma) je vzdálené cca 25 km (krásným Pošumavím, přes romantické historické město Freistadt). Ve vzdálenosti 12 km od hotelu leží další dobře hodnocené podhorské golfové hřiště SternGartl (pro hosty hotelu sleva na Fee). V okruhu 40 km je zde dalších 6 golfových hřišť. Jen 100 km je to k nejbližším vrcholkům Alp.
Pro milovníky „vyšších hor“ doporučujeme výlety do skutečně blízkých Alp. Po 115 km především dálnicemi dojedete do známého alpského letoviska Hinterstoder s několika lanovkami, přímo pod majestátný štít Grosser Priel 2.515 m. Nedaleko je krásné golfové hřiště Windischgarsten, obklopené divukrásnými štíty a jezery. A to vše vzdálené jen 80 minut jízdy z hotelu. Pro milovníky romantiky doporučujeme návštěvu pohádkového podalpského městečka Gmunden (známá zvonkohra, náměstí, přístav) na břehu kouzelného alpského jezera Traunsee pod čarokrásným štítem Traunstein. Plavba lodí po tomto pohádkovém jezeře je doslova nezapomenutelným zážitkem. Nedaleko od Gmundenu je krásné golfové hřiště Traunsee. Ve spojení s golfem to jsou celodenní výlety, pokud golf mimořádně vynecháte, stačí vám na výlet delší půlden. Za cca půlden můžete také navštívit turistické památky v blízkém Linci.

Standardně lze dopoledne a poledne věnovat turistice, koupání a vycházkám. Po poledni lehký oběd a občerstvení v hotelu. Odpoledne pak vyrazit na golf (nebo naopak). Večer po golfu Vás čeká wellness oasa, výborná večeře, nápoje a další služby luxusního hotelu. Samozřejmě golfisté s vyššími, sportovními cíli mohou na golfovém hřišti strávit mnohem více času v rámci unlimited golfu (jen nutno přizpůsobit startovní časy a organizaci obsazenosti hřiště, o víkendech obvykle nevyjde absolvovat 36 jamek). Standardní cena „obyčejného“ Fee na toto mistrovské hřiště je cca 65€, pro Vás 0 (a navíc za tu nulu můžete jít hřiště i 2x denně).
Do tohoto podhorského turistického i golfového ráje to je jen 230 km z Brna a cca 210 km z Prahy.
{{clanek:mapa-tabulka-muhlviertel-st.-oswald}}
Kouzelné, podhorské mistrovské golfové hřiště leží nedaleko středověkého města Freistadt, cca 40 km od Lince. Najdete zde jeden z nejdelších pětiparů v Evropě, 612 m dlouhá jamka č. 5. Je to pěkné a oblíbené 18 jamkové hřiště (par 72) založené v roce 1988. Pyšní se dobrými podmínkami pro hráče různé výkonosti a samozřejmě svou dlouhatánskou jamkou č. 5. Je zde také veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).

{{clanek:mapa-golf-club-sterngartl}} Golfový klub SternGartl se nachází jen 11 km od lázní Bad Leonfelden. Leží v nadmořské výšce 600 metrů.
Snížené ceny Fee pro hotelové hosty (cca 37€ /Fee)


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:
z Brna 230 km z Prahy 210 kmz Ostravy 400 km

Popis stravování

All inclusive7.00 – 10.30 snídaně formou bohatého bufetu s bio koutkem 12.30 – 15.00 lehký oběd - polévky, saláty, malé občerstvení z bufetu, dezerty, nápoje 18.30 – 21.30 večeře výběr z několika menu o 6 chodech, případně tematický bufet (plus dezert a salátový bufet), Nápoje v době jídla: pivo, víno, minerální vody a nealkoholické nápoje z samoobslužného bufetu na vyžádání (objednání předem) výběr bezlepkových jídel a jídel bez laktózy uvedené časy může hotel upravit

Popis ubytování

POLOHA: Hotel Falkensteiner SPA**** Bad Leonfelden: luxusní, lázeňský wellness hotel leží vedle lázní Bad Leonfelden pod západními výběžky Šumavy. Hotel je určen pouze pro dospělé, hosty starší 15 let. VYBAVENÍ: V krásném hotelu najdete velkou restauraci, terasu, bar, nádherný vodní svět Acquapura SPA na ploše 2 500 m², jehož součástí je úžasné wellness centrum se saunovým světem (panoramatická sauna, finská sauna, bylinková sauna, parní sauna, relax místnost). Dále je zde dobře vybavené kardio-fitness centrum, krytý bazén (18 x 5m, cca 29°C), vyhřívaný venkovní bazén (12 x 5m, cca 28°C), terasa, hala s recepci a parkoviště. V celém hotelu wifi.POKOJE:> dvoulůžkový pokoj Comfort: cca 30m², bez možnosti přistýlky, koupelna, sprcha, vana, oddělené WC, fén, manželská postel, menší sedačka, stůl, satelitní TV, wifi, minibar, trezor, župan do wellness, balkón> dvoulůžkový pokoj Superior: cca 35m², bez možnosti přistýlky, koupelna, vana, sprcha, oddělené WC, fén, manželská postel, sedačka, satelitní TV, stůl, wifi, minibar, trezor, župan do wellness, balkón> Juinior suite Comfort: cca 45m², dvoulůžkový s možnosti jedné přistýlky, moderní, kvalitní apartmá s odděleným obývacím a spacím prostorem. Rozkládací pohovka sloužící také jako možná přistýlka. Koupelna, sprcha, vana, oddělené WC, fén, manželská postel, sedačka, satelitní TV, stůl, wifi, minibar, kávovar, trezor, župan do wellness, balkón Check-in 16.00 hod. // Check-out 10.00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.