Haflingerhof - Golling

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Golling
Název ubytování Haflingerhof - Golling
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
gasthof se nachází cca 2 km od centra města Golling, 25 km od města Salzburg. Ideální výchozí bod pro pěší turistiku nebo cykloturistiku. Zastávka turistického autobusu do oblasti Salzburger Sportwelt 2 km od domu. Gollingerský vodopád kousek od domu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, společenská místnost. V hotelu Torrenerhof (10 m) restaurace a´la carte, terasa, bar, Wi-Fi, úschovna vlastních kol, dětský koutek a herna, dětské hřiště. Wellness v hotelu Torrenerhof (10 m, za příplatek cca 10 €/osoba/den): sauna, infračervená kabina, pára, masáže.

Popis stravování

FORMA STRAVY ULTRA ALL INCLUSIVE

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Landgasthof Haflingerhof Golling:- ideální pro pěší turistiku a cykloturistikuKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, rádiobudík, některé pokoje s balkonem (CK negarantuje).1 - lůžkové pokoje bez příplatku (na ověření)CELKOVÁ KAPACITA20 pokojůFORMA STRAVYULTRA ALL INCLUSIVEPOBYT S DĚTMIAž dvě děti do 8,99 let na přistýlce ZDARMA.Děti zdarma povoleny v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍpřírodní koupaliště jezera Kuchl (3 km), Aqua Salza Golling (2 km): saunový svět, vnitřní plavecký bazén, zážitkový bazén s atrakcemi a celoroční venkovní bazén s travnatou plochou, teplý dětský bazén se skluzavkou, kosmetika.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 do 21.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEK1,6 Eur/osoba/noc (od 15 let)UK: Registrierungnummer: 50204-003024-2020POBYT SE ZVÍŘETEM15 €/noc (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s Ultra All Inlusive: * snídaně bufetové stoly* obědový balíček (hosté si připraví sami u snídaně, mimo dne příjezdu a den odjezdu), * denně od 16:00 do 17:00 hod káva/čaj s koláčem, * večeře 3-chodové menu nebo bufet + příležitostně salátový bufet, * 2x za týden Salzburský tématický večer* denně od 9:00 do 21:00 hod neomezeně nápoje (jako točené pivo, stolní víno, nealko nápoje, džus, voda, vybrané alkoholické nápoje - vše ze samoobslužného koutku),BONUSY ZDARMA: 1x uvítací přípitek, WLAN, v létě denně koupání v jezeru Badesse Kuchl (3 km, otevírací doba dle obce), parkování, úschova kolPOZN. Strava se podává v hlavní budově hotelu Torrenerhof (cca 15 m)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.