Jufa Hotel Donnersbachwald - Almerlebnis

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Štýrsko, Donnersbachwald
Ubytování Jufa Hotel Donnersbachwald - Almerlebnis
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Jufa Hotel Donnersbachwadl - Almerlebnis leží v centru městečka Donnerbachwald v oblasti Rieseralm, obklopen majestátními vrcholy Dachstein Tauern a alpskými loukami. Leží cca 35 km JZ od Liezen. V oblasti je plno turistický či cyklistických stezek. Dále je zde možnost raftingu, rybaření.Areál Riesneralm s letní lanovkou leží jen kousek od areálu (cca 1 km) a nabízí plno atrakcí: cyklistický park E-Enduro, bazén na vrcholu hory Riesneralm a zábavní vodní park (rybolov, ručkování, šplhání aj.) ve výšce cca 1900 m n. m., tierZOLZpark - dětský dřevěný svět zvířat, stezka "bosé nohy" aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, bar a letní terasa, café, dětská herna s lezeckou stěnou, dětské hřiště, sauna na okraji lesa, půjčovna kol, mini ZOO, parkování, Wi-Fi internet.Areál se skládá ze 4 budov.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (2 polévky, hl. jídla, saláty a dezert, ovoce), v případě nízké obsazenosti výběr z menu o 3 chodech..Hotel používá převážně regionální potraviny.Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvádět při rezervaci pobytu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč JUFA HOTEL Donnersbachwald - Almerlebnis:- v blízkosti unikátní koupaliště GIPFLBAD - koupaliště na vrcholu horyKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, fén.Některé pokoje mají balkon (bez příplatku, pouze jako nezávazné přání).CELKOVÁ KAPACITA49 pokojů ve 4 budováchFORMA STRAVYpolopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (2 polévky, hl. jídla, saláty a dezert, ovoce), v případě nízké obsazenosti výběr z menu o 3 chodech..Hotel používá převážně regionální potraviny.Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvádět při rezervaci pobytu.POBYT S DĚTMIAž 2 děti do 3,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍpřírodní koupaliště DONNERSBACHWALD s čistou vodou a zázemím (700 m), GIPFELBAD - unikátní letní bazén (8x 4 x 1,3 m) v nadmořské výšce cca 1 900 m n. m., na který dojedete lanovkou a můžete si zde vychutnat krásné výhledy při koupání.GRIMMINGTHERME (35 km) - 3 vnitřní a 4 venkovní bazény, dětský bazén, togoán, saunový svět. Vše s impozantním výhledem na masiv Grimming.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,5 Eur /den/osoba od 15 letPOBYT SE ZVÍŘETEM15 Eur/zvíře/den (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. délka pobytu 4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (2 polévky, hl. jídla, saláty a dezert, ovoce), v případě nízké obsazenosti výběr z menu- využívání sauny (dle provozní doby)- parkování- vnitřní a venkovní dětské hřiště- Wi-Fi ve veřejných prostoráchTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.