Kielhuberhof - Ramsau am Dachstein

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Ramsau
Název ubytování Kielhuberhof - Ramsau am Dachstein
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 020 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Kielhuberhof **** leží cca 3 km od centra známého střediska Ramsau am Dachstein v nadmořské výšce 1 100 m n. m a cca 4 km od Schladmingu. Hotel je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku do oblasti Dachstein Tauen, zastávka turistického autobusu (zdarma) je kousek od domu. Lanovka Planaibahn je vzdálená 3 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce a vstupní hala, restaurace, snídárna, bar, terasa, úschova kol, dětské hřiště, herna (biliár, stolní tenis, aj.), venkovní sportoviště: 2 tenisové kurty, malé hřiště) Wellness (cca 120 m2): bio sauna, venkovní sauna, pára, infračervená kabina, zážitkové sprchy, čaj.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Feistererhof Ramsau:- zdarma SCHLADMING-DACHSTEIN SOMMERCARD- vhodné pro rodiny s dětmiKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkový pokoj HÜTTEN, Spr.+ WC, SAT/TV, fén, balkon (cca 19 m2)b) 2 - lůžkový pokoj se 2 dětskými přistýlkami (1 dospělý nebo 2 děti), Spr.+ WC, SAT/TV, fén, balkon (cca 26 m2)c) 2 - lůžkový rodinný pokoj se 2 přistýlkami (2 propojené pokoje), Spr.+ WC, SAT/TV, fén, balkon (cca 36 m2). Tento typ na ověřeníCELKOVÁ KAPACITA30 pokojůFORMA STRAVYpolopenze.POBYT S DĚTMIAž 2 děti do 2,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMADítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍu hotelu jezero ke koupání (cca 380 m2) s loukou a lehátky.krytý bazén RAMSAU (5 km), jezero RAMSAU BEACH (7 km) - jezero ke koupání se zázemím, jezero PICHL Schladming (8 km), jezero AICH (12 km ) a plno dalších příležitostí ke kopání.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:000 a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK2,5 Eur/den / osoba od 15 let/POBYT SE ZVÍŘETEM15 Eur/den (bez krmení), nutné přivést vlastní pelíšek pro pejskaPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZÁŽITKOVÝ POBYT V RAMSAU- ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu vč. domácích produktů ze statku- večeře menu o 3 chodech výběrem z hl. jídel, vč. salátového bufetu- 3x týdně večeře menu o 4 chodech- 1x týdně grilování- wellness (15:00 - 19:00 hod) bio sauna, venkovní sauna, pára, infračervená kabina, zážitkové sprchy, občerstvení - čaj- využívání jezera u hotelu- Wi-Fi v celém hotelu- herna: biliár, stolní tenis, aj.- venkovní sportoviště: tenisový kurt, malé sportovní hřiště- parkováníZDARMA slevová karta SCHLADMING-DACHSTEIN SOMMERCARD (platí v den příjezdu od 13:0 hod) s různými slevami a výhodami, např.- bezplatné využívání lanovek Reiteralm lanovek "Preunegg Jet", Planaiseilbahn, Schaldminger Tauernseilbahn a Dachstein Gletscherbahn- volný vstup do bazénu Öblarn, Ramsau-Beach a zážitkový bazén v Schladmingu- volný vstup k jezerům Lassing, Pichl a Aich- volný vstup do muzea Schloss Grosssölk, alpského muzea Austriahütte a muzea Gröbming- volná jízda linkovým busem Ramsau (dle upřesnění na místě)- vedené túry- zábavní park Planai (pro děti od 8 let) a lesní lanová dráha Mini Kids Rittisberg (pro děti do 115 cm) zdarmaZměna služeb v rámci karty vyhrazena.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.