Korutanské Alpy - hotel Klein - skipas, bazén a wellness v ceně...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Katschberg
Název ubytování Korutanské Alpy - Klein
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

BAD KLIENKIRCHHEIM - KATSCHBERG - GROSSECK SPEIRECK
Populární předjarní autobusový lyžařský zájezd v ideálním lyžařském termínu (hory již nejsou „přervány“, jako o prázdninách) s ubytováním v dnes již „proslulém“ hotelu Klein (pořádáme zde zájezdy od roku 2010). Jedeme do Korutan, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Novinkou je zařazení nápoje k večeři. Výborné lyžařské středisko a světoznámé termální lázně Bad Kleinkirchheim nabízí 105 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka), vše obsluhuje 25 lanovek a vleků. Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Možnost individuální návštěvy fantastických termálních lázní. Následuje perfektní lyžování na Katschbergu (přes 70 km sjezdovek ve výšce 1.600 – 2.250m). Především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku. Pro vyznavače extrémů zde najdete sjezdovku „Diretisima“ o sklonu až 100%. Na závěr pak využijeme akční den se spoustou zábavy a výhodnou cenou na nádherném, moderním vysokohorském lyžařském středisku Grosseck-Speiereck, jehož nadmořská výška 2.411m je zárukou perfektních sněhových podmínek. Nabízí 10 lanovek a vleků a přes 50 km skvělých sjezdovek (nejdelší má 8,5 km a převýšení 1 350 m!).
{{clanek:skimapa-Bad Kleinkirchheim}}
{{clanek:skimapa-Katschberg}}
{{clanek:skimapa-grosseck-speireck}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
7.30 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Mimořádně bohatá polopenze s nápoji: snídaně formou hojného bufetvečeře (opravdový kulinářský zážitek) o 4 chodech (plus salátový bufet). K večeři jeden nápoj (1/2 l piva nebo ¼ l vína, nebo ½ l nealko).

Popis ubytování

POLOHA: Hotel*** Klein je skvělý hotel nacházející se poblíž centra krásného letoviska Seeboden, nad kouzelným jezerem Millstätter See. Ideální místo k výjezdům do okolních proslulých alpských lyžařských středisek. Hotel leží poblíž centra letoviska a nedaleko města Spital s pěkným aquaparkem. Vzhledem k podmínkám, které hotel nabízí, by bylo jeho správné zatřídění *** superior. VYBAVENÍ: restaurace, recepce, menší bar, hala, Wifi (v hale), wellness - nádherná sauna a parní lázeň. Hosté ubytovaní v tomto hotelu mají vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu.POKOJE: výborně vybavené pokoje nabízejí sejf, fén, sprchu/WC, sat TV, většina s balkónem. > Dvojlůžkový pokoj: některé s možností 1-2 přistýlek > Jednolůžkový pokoj: k dispozici jen jeden pokoj na zájezd

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.30 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. Večer příjezd ho hotelu na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd do Bad Kleinkirchheimu, k lanovce Kaiserburgbahn nad termálními lázněmi Römerbad. Velké alpské lyžařské středisko, excelentní termální lázně, obchody, promenáda. Po vyzvednutí skipasů celodenní lyžování. Alternativa - zájemci mohou individuálně ukončit lyžování kolem 13. - 14. hodiny, uložit lyže v autobusu a po zakoupení vstupného na 2 (maximálně 3) hodiny navštívit ultraluxusní termální lázně Römerbad (vedle hlavní stanice lanovky, poblíž parkoviště našeho autobusu). V pozdní odpoledne, kolem 16.45 návrat do hotelu na večeři (saunu aj.).

3. den

Ráno po snídani odjezd na celodenní lyžování v nádherném vysokohorském lyžařském středisku Katschberg. V podvečer, během návratu zastavení na koupání v aquaparku Drautal Perle. Po koupání přejezd na „pozdnější“ večeři.

4. den

Po snídani výjezd na překrásné vysokohorské lyžařské středisko Grosseck-Speiereck, celodenní lyžování. Odpoledne, po 16. hodině odjezd přes Vídeň, Brno (zde kolem 22. hodiny), Olomouc na ostravsko.

5. den

Krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).Tip z okolí
Rakouský Katschberg je ideální pro rodiny. I tak se tu dá ale divoce zalyžovat O korutanském Katschbergu odborníci žertují, že to je lyžařské středisko s největší koncentrací dětských kočárků v Rakousku. Pravda, zdejší areál je určený hlavně rodičům s dětmi. Kdo si ale myslí, že si tady kvůli tomu pořádně nezalyžuje, ten se plete.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.