Korutanské Alpy - hotel Laerchenhof, Top skipas v ceně / č.5241

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Bad Kleinkirchheim
Název ubytování Korutanské Alpy - Laerchenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžařský zájezd do hotelu Lärchenhof patří mezi nejoblíbenější. Velmi výhodný také přes Vánoce a Silvestr. Lyžování ve skvělých střediscích Korutanských Alp spolu s dobrým ubytováním v letovisku Döbriach nedaleko kouzelného jezera Millstätter See. Od hotelu je to pouze 12 km na výborné lyžařské středisko a světoznámé termální lázně Bad Kleinkirchheim. Je zde 106 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka), vše obsluhuje 25 lanovek a vleků. Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Lyžařský resort se dělí na dvě, lanovkami propojené skiareály. Samotný Bad Kleinkirchheim se sjezdovkami (včetně tratí na Světový pohár) nad termálními lázněmi Römerbad a naproti se nacházející novější St. Oswald. Obě doporučujeme. Doslova pohádkové je vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe s novou, dlouhou lanovkou (ideální je jej navštívit při zpáteční cestě). Poměrně blízko leží také neustále modernizované, krásné lyžařské středisko Gerlitzen Alpe a pěkné středisko Goldeck. Milovníky dlouhých sjezdů nadchne Katschberg (především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku).

Speciální superskipas Topskipass Kärnten (platný pro celé Korutany na cca 1 000 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejzajímavější a nejlepší lyžařská střediska Korutan. Jeho obrovskou výhodou je, že v případě nižší sněhové pokrývky můžete s tímto skipasem navštívit vysokohorská střediska (např. Turracher Höhe), případně i známý ledovec Mölltal. Naopak, je-li sněhu až moc, můžete vyjet do níže položených středisek (např. na Goldeck jedete pohodlně po rovině kolem jezera).

NEJBLIŽŠÍ STŘEDISKO - BAD KLEINKIRCHHEIM
Bad Kleinkirchheim nabízí 106 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka), vše obsluhuje 25 lanovek a vleků. Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Po lyžování možnost návštěvy exkluzivních termálních lázní. Na 4000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na sjezdovky. Blízkost střediska od hotelu (necelých 15 minut autem) umožňuje také zajímavou, „koupací“ variantu programu. Intenzivní lyžování ukončit kolem 14. – 15. hodiny a po zakoupení vstupného na 2 – 3 hodiny navštívit ultraluxusní termální lázně Römerbad (vedle hlavní stanice lanovky, poblíž parkoviště). I po takto náročném lyžařsko-koupacím programu pohodlně stihnete večeři v hotelu.

{{clanek:skimapa-Korutany}}
{{clanek:Tabulka-strediska Laerchenhof}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 kmz Ostravy 640 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetuvečeře menu o 3 chodechVánoce / Silvestr: slavnostní vánoční menu / silvestrovské galamenu s šampaňským

Popis ubytování

POLOHA: Pension/Hotel*** Laerchenhof je oblíbený menší, útulný, rodinný hotel v pěkném rekreačním středisku Dobriach, jen 12 km od střediska Bad Kleinkirchheimu. Vzdálenost ke sjezdovkám - viz. tabulka v popisu pobytu. Večer se zde nabízí procházka letoviskem s obchůdky a bary, pro romantiky cca 25 minutová vycházka k pohádkovému jezeru Millstätter See).VYBAVENÍ: restaurace, lyžárna, zahrada, malý bar a menší parkoviště, Wi-fi ve společných prostorách. POKOJE: * Dvoulůžkové pokoje: některé s možností 1-2 přistýlek, jsou vybaveny sprchou/WC, TV, většina má balkón. * Jednolůžkový pokoj: malý pokoj se sprchou/WC, bez balkonuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.