Korutanské Alpy - hotel Zanker s ALL inclusive, bazén a skipa...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Murtal, Turracher Höhe
Název ubytování Alpy - Bad Kleinkirchheim - Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 10 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní autobusový lyžařský zájezd do skvělých lyžařských středisek v Korutanských Alpách. Poslední termín, než začne „prázdninové šílenství“ a svahy se zaplní. Nyní s ubytováním v lux hotelu **** Zanker s all inclusive, bazénem a saunami. Od hotelu je to jen 12 km na výborné lyžařské středisko a světoznámé termální lázně Bad Kleinkirchheim. Je zde 105 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka), vše obsluhuje 25 lanovek a vleků. Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Lyžařský resort se dělí na 2 oblasti, samotný Bad Kleinkirchheim se sjezdovkami (včetně závodních FIS) nad termálními lázněmi Römerbad, naproti se nacházející novější St. Oswald. Obě navštívíme. Na závěr vyjedeme na skvělé vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe. Zde najdete 40 km sjezdovek ve výšce 1.400 – 2.200 m, 15 lanovek a vleků. Také zde přibyla nová, dlouhá ultramoderní lanovka.
Luxusní, romantický wellness hotel v rekreačním středisku Döbriach jen 120m od břehu čarokrásného jezera Millstätter See a 12km od lanovek. Hostům nabízí krytý bazén, wellness, saunu, solárium, parní lázně, relaxační místnost, bar, restauraci, místnost pro hraní dětí, vyhřívanou lyžárnu. Je vzdálen pouhých 12km od Bad Kleinkirchheimu, velkého korutanského lyžařského střediska a zároveň exkluzivních termálních lázní. Před hotelem zastávka skibusu (dle jízdního řádu). Ideální hotel pro luxusní lyžařské zájezdy. A především v zimě ojedinělé služby all inclusive, které si hosté mohou po náročném lyžování plně „vychutnat“.
Znalý „alpský lyžař“ zná odpověď na kontrolní otázku: na kolik jej vyjde ve slušném hotelu „skromná“ kombinace jedna káva, pivo a večer jedno víno. A zde je možno tyto nápoje doplněné i kvalitními „tvrdšími“ pochutinami (například whisky, gin apod. dle speciálního nápojového lístku) i zajímavými místními šnapsy (jen nutno počítat s tím, že se další den lyžuje) konzumovat neomezeně (tedy jen do 23.00). Nealko, kávy a čaje a zákusky po lyžování jsou zde samozřejmostí. Jednoduše, za o něco vyšší cenu (zájezd je samozřejmě dražší, než obdobný s klasickou polopenzí) o hodně více muziky.

Strava, nápoje a další služby all inclusive:
- Ubytování v dobře vybavených pokojích
- Snídaně formou bohatého bufetu
- Večeře: výběr s několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu, případně bufet
- Nápoje od 8.00 do 23.00: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, víno, káva, čaj
- Od 16.00 do 23.00: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, prosecco aj. (dle seznamu)
- Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: malé občerstvení z bufetu – dort, káva, rolády, domácí pochoutky aj.
- Krytý bazén, sauna, pára, relaxační centrum
- Superskipas Topskipass (pro celé Korutany)
- WIFI v celém hotelu
- Stolní tenis
- Skibus (dle jízdního řádu), možno využít individuálně


{{clanek:skimapa-Bad Kleinkirchheim}}
{{clanek:skimapa-Turracher Höhe}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.00 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

All inclusive Snídaně formou bohatého bufetuVečeře: výběr z několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu, případně bufet Nápoje od 8.00 do 23.00: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, víno, káva, čaj Od 16.00 do 23.00: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, prosecco aj. (dle nabídky hotelu) Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: lehké občerstvení z bufetu Pozn.: časy se můžou mírně změnit dle aktuálního rozpisu hotelu, přesný rozpis nabídky v hotelu

Popis ubytování

POLOHA: lux hotel**** Zanker: luxusní, romantický wellness hotel v rekreačním středisku Döbriach, jen 120 m od břehu čarokrásného jezera Millstätter See. Je vzdálen pouhých 12 km od Bad Kleinkirchheimu, velkého korutanského lyžařského střediska, a zároveň exkluzivních termálních lázní. 50 m od hotelu zastávka skibusu (jezdí několikrát denně, dle jízdního řádu). Ideální hotel pro luxusní lyžařské zájezdy. A především v zimě ojedinělé služby all inclusive, které si hosté mohou po náročném lyžování plně „vychutnat“.VYBAVENÍ: krytý bazén, wellness, sauna, solárium, parní lázně, relaxační místnost, bar, restaurace, místnost pro hraní dětí, vyhřívaná lyžárnaPOKOJE: velmi dobře vybavené pokoje: sprcha/WC, sat-TV, sejf, fén, většina s balkonem. > Dvojlůžkový pokoj: některé s možností 1-2 přistýlek > Jednolůžkový pokoj: většinou bez balkonu, k dispozici jen jeden pokoj na zájezd

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.00 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V podvečer příjezd na do Alp na ubytování, koupání, večeři a užívání si předností all inclusive do hotelu Zanker..

2. den

Po snídani odjezd do Bad Kleinkirchheimu, k lanovce Kaiserburgbahn nad termálními lázněmi Römerbad. Velké alpské lyžařské středisko, excelentní termální lázně, obchody, promenáda. Po vyzvednutí skipasů celodenní lyžování. Alternativa - zájemci mohou individuálně ukončit lyžování kolem 13. hodiny, uložit lyže v autobusu a po zakoupení vstupného na 2 hodiny navštívit ultraluxusní termální lázně Römerbad (vedle hlavní stanice lanovky, poblíž parkoviště našeho autobusu). V pozdnější odpoledne, kolem 16. hodiny návrat do hotelu na Apres-Ski, koupání, saunování, večeři a další „radovánky“ v rámci all inclusive.

3. den

Po snídani odjezd na Bad Kleinkirchheim, novou lyžařskou oblast oblast St. Oswald. Celodenní lyžování. Kolem 16. hodiny návrat do hotelu na vše, co all inclusive nabízí.

4. den

Po bohaté snídani výjezd na fantastické vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe (v případě sněhové kalamity z bezpečnostních důvodů jen na Bad Kleinkirchheim), celodenní lyžování. Odpoledne, cca v 16.15 odjezd přes Vídeň, Brno, Olomouc na ostravsko.

5. den

Velmi krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.