Korutanské Alpy - hotel Zanker s ALL inclusive, bazén a skipa...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Gerlitzen
Název ubytování Alpy - Bad Kleinkirchheim - Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 14 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

BAD KLEINKIRCHHEIM - GERLITZEN ALPE - TURRACHER HÖHE
NOVINKA s all inclusive: vylepšený úspěšný autobusový lyžařský zájezd do úžasných lyžařských středisek v Korutanských Alpách. Nyní nově s ubytováním v lux hotelu **** Zanker s all inclusive, bazénem a saunami. Od hotelu je to jen 12 km na výborné lyžařské středisko a světoznámé termální lázně Bad Kleinkirchheim. Je zde 105 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka), vše obsluhuje 25 lanovek a vleků. Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Lyžařský resort se dělí na 2 oblasti, samotný Bad Kleinkirchheim se sjezdovkami (včetně závodních FIS) nad termálními lázněmi Römerbad. Naproti se nacházející novější lyžařské středisko St. Oswald (je lanovkami, sjezdovkami i skibusy propojeno se „starým“ Bad Kleinkirchheimem). Obě lyžařská střediska navštívíme. Dalším cílem je blízké, cca 30 minut jízdy vzdálené lyžařské středisko Gerlitzen Alpe, ležící jen několik kilometrů od italských hranic přímo nad romantickým alpským jezerem Ossiacher See. Tento lyžařský resort drží rekord v počtu slunečních dnů v celém Rakousku. Stále modernizovaný Gerlitzen nyní nabízí 8 lanovek, 7 vleků a 50 km sjezdovek ve výšce až 1 911 m. Je zde doslova nespočet sněhových děl zajšťujících 100% sníh. Ideální alpské lyžařské středisko pro všechny kategorie lyžařů i rodiny s dětmi. Snad jen skuteční závodníci zde mohou postrádat větší množství černých sjezovek. Na závěr vyjedeme na exkluzivní vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe. Zde najdete 40 km sjezdovek ve výšce 1.400 – 2.200 m, 15 lanovek a vleků. Také zde přibyla nová, dlouhá lanovka na krásném severním svahu.
Znalý „alpský lyžař“ zná odpověď na kontrolní otázku: na kolik jej vyjde ve slušném hotelu „skromná“ kombinace jedna káva, pivo a večer jedno víno. A zde je možno tyto nápoje doplněné i dalšími kvalitními „pochutinami“ (tvrdý alkohol, například whisky, Martini, Grappa apod., vše dle speciálního nápojového lístku) i zajímavými místními šnapsy (jen nutno počítat s tím, že se další den lyžuje) konzumovat neomezeně (tedy jen do 23.00). Nealko, kávy a čaje a zákusky po lyžování jsou zde samozřejmostí. Jednoduše, za částečně vyšší cenu (zájezd je samozřejmě dražší, než obdobný s klasickou polopenzí) o hodně více muziky.

Strava, nápoje a další služby all inclusive:
- Ubytování v dobře vybavených pokojích
- Snídaně formou bohatého bufetu
- Večeře: výběr s několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu, případně bufet
- Nápoje od 8.00 do 23.00: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, víno, káva, čaj
Od 16.00 do 23.00: kvalitní národní i zahraniční alkoholické nápoje, koktejly, aperol, prosecco aj. (dle nápojového lístku)
- Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: malé občerstvení z bufetu – dorty, káva, rolády, domácí pochoutky aj.
- Krytý bazén, sauna, pára, relaxační centrum
- Superskipas Topskipass (pro celé Korutany)
- WIFI v celém hotelu
- Stolní tenis
- Skibus (dle jízdního řádu), možno využít individuálně

{{clanek:skimapa-Bad Kleinkirchheim}}
{{clanek:skimapa-Turracher Höhe}}
{{clanek:skimapa-Gerlitzen}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.00 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

All inclusive Snídaně formou bohatého bufetuVečeře: výběr z několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu, případně bufet Nápoje od 8.00 do 23.00: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, víno, káva, čaj Od 16.00 do 23.00: kvalitní národní i zahraniční alkoholické nápoje, např. koktejly, aperol, prosecco aj. (dle nabídky hotelu) Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: lehké občerstvení z bufetu Pozn.: časy se můžou mírně změnit dle aktuálního rozpisu hotelu, přesný rozpis nabídky v hotelu

Popis ubytování

POLOHA: lux hotel**** Zanker: luxusní, romantický wellness hotel v rekreačním středisku Döbriach, jen 120 m od břehu čarokrásného jezera Millstätter See. Je vzdálen pouhých 12 km od Bad Kleinkirchheimu, velkého korutanského lyžařského střediska, a zároveň exkluzivních termálních lázní. 50 m od hotelu zastávka skibusu (jezdí několikrát denně, dle jízdního řádu). Ideální hotel pro luxusní lyžařské zájezdy. A především v zimě ojedinělé služby all inclusive, které si hosté mohou po náročném lyžování plně „vychutnat“.VYBAVENÍ: krytý bazén, wellness, sauna, solárium, parní lázně, relaxační místnost, bar, restaurace, místnost pro hraní dětí, vyhřívaná lyžárnaPOKOJE: velmi dobře vybavené pokoje: sprcha/WC, sat-TV, sejf, fén, většina s balkonem. > Dvojlůžkový pokoj: některé s možností 1-2 přistýlek > Jednolůžkový pokoj: většinou bez balkonu, k dispozici jen jeden pokoj na zájezd

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.00 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V podvečer příjezd na do Alp na ubytování, koupání, večeři a užívání si předností all inclusive do hotelu Zanker..

2. den

Ráno po snídani odjezd do Bad Kleinkirchheimu, k lanovce Kaiserburgbahn nad termálními lázněmi Römorebad. Velké alpské lyžařské středisko, excelentní termální lázně, obchody, promenáda. Po vyzvednutí skipasů celodenní lyžování. Alternativa - zájemci mohou individuálně ukončit lyžování kolem 13. - 14. hodiny, uložit lyže v autobusu a po zakoupení vstupného na 2 (maximálně 3) hodiny navštívit ultraluxusní termální lázně Römerbad (vedle hlavní stanice lanovky, poblíž parkoviště našeho autobusu). V pozdnější odpoledne, v 16 hodin, návrat do hotelu na Apres-Ski, koupání, saunování, večeři a další „radovánky“ v rámci all inclusive.

3. den

Ráno po snídani odjezd na lyžařské středisko Gerlitzen Alpe nad jezerem Ossiacher See. Celodenní lyžování, návrat na Apres-Ski, večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd na Bad Kleinkirchheim, lyžařskou oblast St. Oswald. Celodenní lyžování. Kolem 16. hodiny návrat do hotelu na vše, co all inclusive nabízí.

5. den

Ráno po bohaté snídani výjezd na fantastické vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe (v případě sněhové kalamity z bezpečnostních důvodů na Bad Kleinkirchheim), celodenní lyžování. Odpoledne, cca v 16.15 odjezd přes Vídeň, Brno, Olomouc na ostravsko.

6. den

Velmi krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.