Lyžování Nassfeld - paprtmány Marcius na sjezdovce, weellnes centru...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 146 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Skvělé lyžování v Alpách v překrásném lyžařském středisku Nassfeld ležícím na rakousko – italské hranici. Vedle oblíbeného alpského hotelu*** Marcius s bazénem a wellness, leží ve výšce 1.400 m stylová apartmánová vesnička, doslova obklopena sjezdovkami. V Nassfeldu najdete přes 111 km excelentních sjezdovek, 15 lanovek, 16 vleků a to vše ve výšce 1.000 – 2.020 m. Najdete zde 30 km krásných modrých sjezdovek pro začátečníky, 70 km standardních červených tratí pro všechny a k tomu 11 km černých pro experty. Ideální alpské lyžařské středisko a výborně umístěné apartmány nabízí nádhernou lyžařskou dovolenou v Alpách. Jednoduše „lyžování rakouské a počasí italské“.

V některých termínech jsou zde speciální akce, kdy získáte jeden den ubytování zdarma. Vzhledem k mimořádné výhodnosti jsou apartmány často vyprodány již v září (ale občas se něco najde i později).
{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:cenik-kipasy-nassfeld}}


* Prodej skipasů je možný přímo na recepci hotelu.
* Resort spolupracuje s místní lyžařskou školou – Skischool Sonnleiten
www.sonnleiten.skichoolshopop.com/de/
rezervace, dotazy, soukromé lekce: 0043 676 843 555 722, email: skiso@soelle.at


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 520 kmz Prahy 590 kmz Ostrava 690 km

Popis stravování

Bez stravy.

Popis ubytování

POLOHA: Alpské apartmánové domy Marcius: Aaartmánová „vesnička“ složená z domů v alpském stylu leží vedle hotelu Marcius ***, přímo ve vysokohorském lyžařském středisku Nassfeld (letovisko Sonnleiten) v nadmořské ve výšce 1.400 m. Sedačková lanovka v bezprostřední blízkosti, domky doslova „obklíčeny“ lyžařským superstřediskem. VYBAVENÍ: V centrálním hotelu Marcius najdete recepci, restauraci, pizzerii, terasu a vyhlášený bar. Součástí hotelu je menší krytý bazén, hezké wellness centrum s dvěma saunami, parní lázní a relaxační místností. Pro děti hrací místnost, sportovci mohou využít malou posilovnu. Před resortem (u hotelu) parkoviště. APARTMÁNY v rázovitých usedlostech jsou rozděleny do 3 typů. Každý apartmán má přiděleno jedno parkovací místo. Během pobytu není možno vjíždět do apartmánové vesničky. Při příjezdu a odjezdu je zajištěna bezplatná doprava pro hosty a zavazadla. Každý den rozvoz pečiva (lze objednat a zakoupit na recepci) > Typ A: pro 2 – 4 osoby, obytná plocha cca 35m², předsíň s plně vybavenou kuchyňkou, lednice, myčka, větší obytný pokoj, kachlová kamna, menší ložnice, sprchový kout, WC, SAT TV, fén, část s balkónem > Typ B: pro 4 – 6 osob, obytná plocha cca 55m², předsíň s plně vybaveným kuchyňským koutem, velká lednice, myčka, velký obývací/obytný pokoj, SAT TV, kachlová kamna, 2 ložnice, sprcha, fén, samostatné WC, část s balkónem > Typ C: pro 4 – 6 osob, obytná plocha cca 65m², předsíň, plně vybavená kuchyň, velká lednice, myčka, velký obývací/obytný pokoj, SAT TV, kachlová kamna, 2 ložnice, 2 sprchy, fén, 2 samostatné WC, terasa check in 14.00-18.00 (v případě pozdějšího příjezdu doporučujeme kontaktovat mailem recepci. Po příjezdu je třeba se hlásit na recepci.) // check out do 10.00Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.