Lyžování v Korutanech - hotel Zanker s ALL inclusive - skipa...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Katschberg
Název ubytování Korutanské Alpy - Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní lyžování v Alpách, nejlepší lyžařská střediska Korutanských Alp. Skvělé ubytování v krásném čtyřhvězdičkovém all inclusive wellness hotelu Zanker na břehu kouzelného jezera Millstätter See, nedaleko známého lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. V ceně all inclusive stravování, nápoje (alko i nealko), káva, občerstvení po lyžování, využití bazénu a další služby. Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany na cca 1.000 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejen nejbližší Bad Kleinkirchheim, ale také další skvělá lyžařská střediska Korutan. Úžasná lyžařská dovolená v Alpách.

Rozhodně doporučujeme navštívit stále modernizované (nová lanovka), pohádkové středisko Turracher Höhe, za návštěvu stojí také poměrně nedaleký Gerlitzen Alpe a trochu (zbytečně) opomíjený Goldeck. Milovníky dlouhých sjezdů nadchne Katschberg (především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku).

ALL INCLUSIVE POBYT ZAHRNUJE:
- Ubytování v dokonale vybavených pokojích
- Snídaně formou bohatého bufetu
- Večeře: výběr s několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu
- 1x týdně galavečeře
- 1x týdně večeře z místních specialit (bufet) a večírek s živou hudbou
- Nápoje od 8 do 23.00: široký výběr nealkoholických nápojů, káva, čaj, pivo, víno
- Od 16.00 do 23.00: kvalitní národní i zahraniční alkoholické nápoje, koktejly, aperol, prosecco aj. (dle nápojového lístku)
- Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: malé občerstvení z bufetu – např. dorty, káva, rolády, domácí pochoutky aj.
- Krytý bazén, sauna, pára, relaxační centrum
- Topskipass (pro celé Korutany)
- Stolní tenis
- WIFI v celém hotelu
- Skibus do Bad Kleinkirchheimu a zpět (dle jízdního řádu)

Bad Kleinkirchheim nabízí 106 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka), vše obsluhuje 25 lanovek a vleků. Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Po lyžování možnost návštěvy exkluzivních termálních lázní. Na 4000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na sjezdovky. Blízkost střediska od hotelu (necelých 15 minut autem) umožňuje také zajímavou, „koupací“ variantu programu. Intenzivní lyžování ukončit kolem 13. – 14. hodiny a po zakoupení vstupného na 2 – 3 hodiny navštívit ultraluxusní termální lázně Römerbad (vedle hlavní stanice lanovky, poblíž parkoviště). A ještě stihnete „před pátou“ Apres-Ski v hotelu Zanker.
Jen o pár kilometrů dále se nachází další zajímavé středisko – Gerlitzen Alpe. V posledních létech bylo skutečně hodně modernizováno, přibyly nové supermoderní lanovky.

{{clanek:skimapa-Korutany}}

Přibližné vzdálenosti větších lyžařských středisek od hotelů v okolí Döbriachu.
{{clanek:tabulka-strediska Zanker}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 kmz Ostravy 640 m

Popis stravování

All inclusive: Snídaně formou bohatého bufetuVečeře: výběr z několika menu o 4 chodech nebo bufet, salátový bufet, vegetariánské menu / 1x týdně galavečeřeNápoje od 8 do 23.00: vybrané nealkoholické nápoje, pivo, víno, káva, čajOd 16 do 23.00: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, aperol, prosecco aj. (dle nápojového lístku)Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: lehké občerstvení z bufetu Pozn.: časy se můžou mírně změnit dle aktuálního rozpisu hotelu, přesný rozpis nabídky v hotelu

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Zanker je luxusní, romantický wellness hotel v rekreačním středisku Döbriach jen 120 m od břehu jezera Millstätter See. Je vzdálen pouhých 12 km od Bad Kleinkirchheimu, velkého korutanského lyžařského střediska a zároveň exkluzivních termálních lázní. Ideální hotel pro luxusní lyžařské pobyty, ale také Silvestr v Alpách. A především v zimě ojedinělé služby all inclusive, které si hosté mohou po náročném lyžování plně „vychutnat“. Před hotelem skibus.VYBAVENÍ: krytý bazén, wellness: sauna, solárium, parní lázně, bar, restaurace, místnost pro hraní dětí, lyžárna, parkoviště POKOJE: velmi dobře vybavené dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) - sprcha/WC, sat-TV, sejf, fén, balkon. Check in 15.00 hod. // Check out 10.00 hod.Tip z okolí
Rakouský Katschberg je ideální pro rodiny. I tak se tu dá ale divoce zalyžovat O korutanském Katschbergu odborníci žertují, že to je lyžařské středisko s největší koncentrací dětských kočárků v Rakousku. Pravda, zdejší areál je určený hlavně rodičům s dětmi. Kdo si ale myslí, že si tady kvůli tomu pořádně nezalyžuje, ten se plete.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.