Lyžování Zillertal - hotel Scol s ALL inclusive, bazén, wellnes...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Zillertal
Název ubytování Scol Zillertal
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 12 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NOVINKA – lyžařský autobusový zájezd na impozantní vysokohorské lyžařské středisko Rakouska. Ubytování v hotelu *** Scol s bazénem a all inclusive light. Skvělé lyžování v Alpách na sjezdovkách nad údolím Zillertal, kde najdete přes 660 km sjezdovek (více než slavné francouzské “Tři údolí“) plus 180 lanovek a vleků ve výšce 600 – 3.300 m. Každý rok zde přibývají nové lanovky a vylepšují se krásné sjezdovky. K dispozici Vám bude náš autobus a skibusy, jimiž jsou všechna velká střediska propojena. Zájemce přiláká také překrásný termální aquapark. V ceně je superskipas platný pro celý Zillertal (včetně „mezistřediskových“ skibusů). Díky němu zde získáte neomezené lyžařské možnosti. Doslova fantastická lyžařská dovolená.

Touto novinkou vycházíme vstříc lyžařům, kteří hledají zájezd s ubytování poblíž sjezdovek (zde cca 900 m, místním častým skibusem cca 5 minut) a službami all inclusive light (polévka, svačina, pivo, víno a další nápoje v ceně ), navíc s dalšími výhodami jako je bazén, sauny atd.
{{clanek:skimapa-Hochzillertal Hochfügen}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.45 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

All inclusive light Snídaně formou bohatého bufetu V poledne cca 12.30 – 13.30 silná polévka (plus tmavý, nebo bílý chléb) Odpoledne cca 16.00 – 17.00 malé občerstvení po lyžování (káva, čaj, sladkosti, nebo pečivo s pomazánkami) Večeře cca 18.30 – 20.00 formou tematických bufetů se saláty, nebo výběr z menu (a saláty) v čase veřeře pivo, stolní víno, nealko nápoje zdarma (hosté si nápoje sami čepují)

Popis ubytování

POLOHA: hotel **** SCOL Zillertal - pěkný, standardní hotel postavený v alpském stylu, se službami all inclusive light leží v centru Fügenu, cca 900 m od lyžařského střediska Spieljoch a kilometr od velkého termálního aquaparku. Před hotelem zastávka mnoha (se skipasem bezplatných) skibusů (na Spieljoch, Hochfügen, Kaltenbach). Na náměstí (cca 200 m) další skibusy do údolí Zillertal a cca 350 m to je na vlakové spojení do Zillertalu (vše se superskipasem Zillertal zdarma).VYBAVENÍ: hotel nabízí restauraci, bar, recepci, hrací místnost a halu s krbem. Má své wellness centrum s krytým bazénem, „císařskou jeskyní“, finskou saunu, bio saunu a relaxační místnost s vodními lůžky. Ve veřejných prostorách WIFI v ceně. POKOJE: > pokoje Onkeljoch: útulné pokoje cca 17-20 m², jednolůžkové a dvoulůžkové bez přistýlky, sprcha/WC, fén, sat TV, sejf, část s balkónem> pokoje Spieljoch: rekonstruované větší pokoje cca 24-30 m², dvoulůžkové pokoje některé s 1 – 2 přistýlkami, sprcha/WC, fén, sat TV, sejf, menší sedačka, větší část s balkónem

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 6.30 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. Večer příjezd na ubytování a večeři, koupání, saunování.

2. den

Po snídani celodenní lyžování ve středisku Spieljoch - Hochzillertal – Hochfügen (cca 170 km sjezdovek, propojených lanovkami a skibusem). Před večeří příležitost ke koupání a saunování. V 18.30 – 20.00 večeře (nápoje jako pivo, víno, cola, džusy aj. zdarma – samoobsluha). Možnost procházky historickým centrem Fügenu.

3. den

Po snídani odjezd na celodenní lyžování v superstředisku Mayrhofen – Finkenberg – Tux (celé SKI 3000 – přes 200 km sjezdovek). V pozdní opoledne návrat na koupání, saunování, večeři. Kdo nemá zájem o výjezd, může využít skibus a pohodlně lyžovat v místě (Spieljoch - Hochzillertal – Hochfügen). Odpoledne je pak možná návštěva místního úžasného termálního aquaparku ve Fügenu (tobogány, příboj, divoká řeka atd.), který je vzdálen jen kilometr od hotelu.

4. den

Výjezd na celodenní lyžování v exkuzivním lyžařském středisku Arena Zell – Gerlos – Königlsleiten (220 km sjezdovek). V cca 16.15 ukončení lyžování, následně odjezd přes Salzburg do Brna a Ostravy.

5. den

Velmi brzy ráno příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.