Musikantenwirt - Annaberg

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Annaberg
Název ubytování Musikantenwirt - Annaberg
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
gasthof se nachází v centru Annabergu s krásným výhledem na mohutné Salcburské Dolomity. V blízkosti obchody, restaurace, bary aj. Annaberg leží cca 80 km JV od Salzburgu. Oblast Lammertalu je vhodná pro turistiku, cykloturistiku aj. aktivity a v zimě pro rodinné lyžování v lyžařské oblasti Dachstein West.

VYBAVENÍ
jídelna, bar, parkoviště (cca 3 min od domu). Gasthof je jednoduše a účelně zařízen.

Popis stravování

STRAVA snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně bufetové stoly, večeře menu o 3 chodech vč. salátového bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč gasthof Musiknatenwirt Annaberg:- zdarma TENNENGAU PLUS CARD- dětské slevy i v doprovodu 1 dospělého- rodinný pokoj pro 2 dospělé a až 3 dětiUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky (jednoduché ubytování, přistýlka vhodná pro dítě od 16 let, do cca 1,7 m), Spr.+WC, částečně balkon (CK negarantuje). V zimních termínech na ověření pokoje s přistýlkou.Na ověření rodinný pokoj s oddělenou ložnicí pro 2 dospělé a 3 děti (cca 45 m2).STRAVAsnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně bufetové stoly, večeře menu o 3 chodech vč. salátového bufetu.DÍTĚZIMA - pro termíny do 15.4.20Jedno děti do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.JEDU SÁM / SAMA s DĚTMI:Dětská cena na lůžku platí ve 2 - lůžkovém pokoji v doprovodu 1 dospělého nebo pro 2 děti v pokoji.LÉTO - pro termíny od 15.4. do 1.11.20Jedno děti do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.JEDU SÁM / SAMA s DĚTMI:Dětská cena na lůžku platí ve 2 - lůžkovém pokoji v doprovodu 1 dospělého nebo pro 2 děti v pokoji.KOUPÁNÍletní přírodní koupaliště WALDBAD LUNGÖTZ (4,5 km), AQUA SALZA GOLLING (30 km): saunový svět, kosmetika, vnitřní plavecký bazén a zážitkový bazén s atrakcemi a celoroční venkovní bazén s travnatou plochou, teplý dětský bazén se skluzavkou.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0 EurPOBYT SE ZVÍŘETEM4 Eur/den (bez krmení)PARKOVÁNÍ0 Eur (cca 3 min vzdálené)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

LÉTO V ANNABERGU pro termíny od 15.4.-1.11.2020- ubytování se snídaníBONUSY ZDARMA: - WLAN ve veřejných prostorech, - rekreační poplatek, - parkování na veřejném parkovišti.- slevová karta TENNENGAU PLUS CARD - sleva na různé atrakce, muzea, veřejnou dopravu, lanovky, koupaliště, vysokoroskou silnici Grossglockner Hochenalpenstrasse aj. Zdarma: výjezd a sjezd lanovkou Donnerkogelbahn, vstup do Waldbad LungötzZměna služeb v rámci karty vyhrazenaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.