Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof, aquapark a skipas v c...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Dolomity Nassfeld - Erlenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 11 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený prázdninový autobusový lyžařský zájezd do skvělých lyžařských středisek Korutanských Alp a Lienzských Dolomit. Cílem je nejlepší a největší korutanské lyžařské středisko Nassfeld a nádherné středisko Zettersfeld v Lienzských Dolomitech. V Nassfeldu najdete přes 111 km fantastických sjezdovek, 14 lanovek, 16 vleků, to vše ve výšce 1 000 – 2 020 m. Moderní Zettersfeld nabízí necelých 30 km sjezdovek ve výšce až 2 300 m, 4 lanovky a několik vleků. K tomu doslova pohádkový výhled na Lienzské Dolomity. Supeskipas platí také na další vysokohorská střediska (např. Matrei pod Grossglocknerem, ledovec Mölltal aj.), sníh je tudíž zajištěn. Ubytování v lux hotelu **** Erlenhof v alpském letovisku Kötschach - Mauthen, cca 22 km od Nassfeldu. Do Zettersfeldu je to o 5 km dále, ale návštěva Lienzských Dolomitů stojí rozhodně za to. Zajištěno také plavání a relax - všichni hosté hotelu Erlenhof mají vstup do místní Aquareny zdarma.
{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.45 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ a min. 4 nastupujících zákazníků, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace budou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Polopenze podávaná v hlavní budově Snídaně formou bohatého, italsko - rakouského bufetuVečeře - výběr z menu, plus salátový bufet

Popis ubytování

POLOHA: krásný, u turistů i lyžařů oblíbený hotel**** Erlenhof leží v krásném alpském letovisku Kötschach – Mauthen, pod čarokrásnými štíty jižních vápencových Alp. Před hotel zastavuje skibus na Nassfeld (pokud by někdo nechtěl jet na Dolomity, případně chtěl vyrazit později, či se dříve vrátit, může zvolit individuální výjezd místním skibusem na Nassfeld, se skipasem zdarma). VYBAVENÍ: recepce, restaurace (v hlavní budově), menší finská sauna, fittness, stolní tenis, Wi-fi.
Hosté mají v ceně zdarma vstup do Aquareny (vzdálené cca 1 km cestou přes městečko). V Erlenhofu **** ochutnáte speciality majitele Franze Guggenbergera. Hotel se navíc specializuje na nabídku speciálních piv z místního minipivovaru. POKOJE: Erlenhof se skládá z: **** hlavní budovy *** vedlejší dependance (pěkný, dobře vybavený Stammhaus ***, vzdálený 20m od hlavní budovy) Všechny pokoje jsou nově zrenovovány, vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/WC, kabelovou TV, fénem, tresorem. Pokoje mají připojení na internet, všechny pokoje jsou s balkonem..> Dvoulůžkový pokoj standard, některé s možností jedné přistýlky, v depandanci> Dvoulůžkový pokoj standard, některé s možností 1-2 přistýlek, jen v hlavní budově> Větší vícelůžkové pokoje, 35 -50m², jen při obsazenosti 5 osob , jen v hlavní budově, množství těchto pokojů je omezené > Jednolůžkový pokoj, většinou bez balkonu (k dispozici jen jeden pokoj na zájezd)

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 6.45 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. Večer příjezd do hotelu na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd na Nassfeld na celodenní lyžování. Odpoledne návrat do Kötschachu, možnost koupání v Aquareně, nebo procházka městečkem, večeře.

3. den

Ráno po snídani výjezd na celodenní lyžování v Lienzských Dolomitech, lyžařském středisku Zettersfeld nad historickým Lienzem. Při příjezdu do Kötschachu opět možnost koupání v Aquareně.

4. den

Ráno po snídani odjezd na celodenní lyžování v Nassfeldu. V podvečer odjezd přes Vídeň, Brno, Olomouc na ostravsko.

5. den

Brzy ráno příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.