Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof - skipas a aquapar...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Nassfeld - Lienzské Dolomity - Erlenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 10 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený autobusový lyžařský zájezd v termínu, kdy Nasssfeld již nebývá přeplněn do skvělých lyžařských středisek Korutanských Alp a Lienzských Dolomit. Cílem je nejlepší korutanské lyžařské středisko Nassfeld a nádherné středisko Zettersfeld v Lienzských Dolomitech. V Nassfeldu najdete přes 111 km fantastických sjezdovek, 14 lanovek, 16 vleků, to vše ve výšce 1 000 – 2 020 m. Moderní Zettersfeld nabízí necelých 30 km sjezdovek ve výšce až 2 300 m, 4 lanovky a několik vleků. K tomu doslova pohádkový výhled na Lienzské Dolomity. Supeskipas platí také na další vysokohorská střediska (např. Matrei Grossglockner 2 630 m, ledovec Mölltal aj.), sníh je tudíž zajištěn. Ubytování v lux hotelu **** Erlenhof v alpském letovisku Kötschach - Mauthen, cca 22 km od Nassfeldu. Do Zettersfeldu je to o 5 km dále, ale návštěva Lienzských Dolomitů stojí rozhodně za to. Zajištěno také plavání a relax - všichni hosté hotelu Erlenhof mají vstup do místní Aquareny zdarma.
{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.00 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Polopenze podávaná v hlavní budově Snídaně formou bohatého bufetuVečeře - výběr z menu, plus salátový bufet

Popis ubytování

POLOHA: krásný, u turistů i lyžařů oblíbený hotel**** Erlenhof leží v krásném alpském letovisku Kötschach – Mauthen, pod čarokrásnými štíty jižních vápencových Alp. Před hotel zastavuje skibus na Nassfeld (pokud by někdo nechtěl jet na Dolomity, případně chtěl vyrazit později, či se dříve vrátit, může zvolit individuální výjezd skibusem na Nassfeld). VYBAVENÍ: recepce, restaurace (v hlavní budově), menší finská sauna, fittness, stolní tenis, Wi-fi.
Hosté mají v ceně zdarma vstup do Aquareny (vzdálené cca 1 km cestou přes městečko). V Erlenhofu **** ochutnáte speciality majitele Franze Guggenbergera. Hotel se navíc specializuje na nabídku speciálních piv z místního minipivovaru (doporučujeme, chuť skvělá, cena přiměřená). POKOJE: Erlenhof se skládá z: **** hlavní budovy *** vedlejší dependance (pěkný, dobře vybavený Stammhaus ***, vzdálený 20m od hlavní budovy) Všechny pokoje jsou nově zrenovovány, vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/WC, kabelovou TV, fénem, tresorem. Pokoje mají připojení na internet, větší část pokojů je s balkonem..> Dvoulůžkový pokoj standard, některé s možností jedné přistýlky, v depandanci> Dvoulůžkový pokoj standard, některé s možností 1-2 přistýlek, jen v hlavní budově> Větší vícelůžkové pokoje, 35 -50m², obsazenost 5 osob , v pokoji 3 plně platící osoby, jen v hlavní budově, množství těchto pokojů je omezené > Jednolůžkový pokoj, většinou bez balkonu (k dispozici jen jeden pokoj na zájezd)

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.00 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. Večer příjezd do hotelu na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd na Nassfeld na celodenní lyžování. Odpoledne návrat do Kötschachu, možnost koupání v Aquareně, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd na celodenní lyžování v Lienzských Dolomitech, lyžařském středisku Zettersfeld nad historickým Lienzem. Při příjezdu do Kötschachu opět možnost koupání v Aquareně. Večeře.

4. den

Po snídani odjezd na celodenní lyžování v Nassfeldu. Odpoledne odjezd přes Vídeň, Brno, Olomouc na ostravsko.

5. den

Velmi brzy ráno příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Pozn. program se přizpůsobí aktuálnímu stavu sněhu, počasí a sjízdnosti silnic (o případné úpravě rozhoduje po konzultaci s recepcí hotelu a dle zpráv informačních center a správy silnic vedoucí zájezdu). Je třeba dodržovat místní aktuální epidemiologická nařízení, v rámci nichž může dojít k určitým změnám, omezením.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.