Nejkrásnější motivy rakouských Alp

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Název ubytování Nejkrásnější motivy rakouských Alp
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 7 759 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1jezero Zell am See, ledová jeskyně u Werfenu a nejvyšší hora Rakouska Grossglockner v programuVýhody nabídky 2oblíbený zájezd již řadu letProgram zájezdu1. den: V časných ranních hodinách odjezd z ČR přes Dolní Dvořiště a kolem Mondsee a Salzburgu dojedeme do Halleinu, možnost návštěvy solného dolu, který dal základ bohatství Salzburgu. Přes Bischoffshofen, kde následuje krátká zastávka k individuální prohlídce městečka, v jehož kostele je známý Rupretikreuz pocházející z 8.století, dojedeme do oblasti Zell am See. Ubytování, večeře a nocleh.
2. den: Snídaně. Přes Pass Thurn dojedeme do olympijského města Kitzbühelu, možnost výjezdu lanovkou na blízké vrcholy. Pokračujeme k nejvyšším vodopádům Evropy - Krimmelským vodopádům. Možnost výstupu na vyhlídky u vodopádu (vstupné cca 2 EUR není v ceně zájezdu). Cestou zpět do Zell am See možnost použít úzkorozchodnou železnici. Návrat do místa ubytování ve večerních hodinách. Individuální volno. Večeře a nocleh.
3. den: Po snídani pojedeme přes Bruck an der Glocknerstrasse dojedeme pod nejvyšší průjezdný průsmyk v Evropě Grossglockner. Projedeme průsmykem po vysokohorské vyhlídkové silnici se zastávkami na Hochtor a Franz Josefs Hoehe, odkud se otevírají nádherné pohledy na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner a ledovec Pastersee. Pokračujeme do Heiligenblut k návštěvě poutního kostela v němž je nejkrásnější vyřezávaný oltář Korutan a hrobka Sv. Brikcia. Dále se zastavíme ve městečku Lienz a cestou zpět do místa ubytování projedeme známou Felbertauernstrasse. Večeře a nocleh.
4. den: Po snídani odjedeme do Werfenu. Možnost návštěvy největší ledové jeskyně Evropy Riesenwelt, která se skalním masivem Vysokých Taurů táhne až do vzdálenosti 42 km. Po návštěvě této jedinečné přírodní krásy pokračujeme po dálnici kolem Salzburgu a Mondsee zpět do ČR. Návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 1 990,- Kčpříplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 KčCena zahrnuje• přepravu autokarem • 3 noclehy v hotelu  ***  s polopenzí • služby průvodce Cena nezahrnuje: • vstupy a jízdné cca 90 EURInformaceZměna programu dle aktuální situace vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.