Nejslavnější metropole na Dunaji – Bratislava, Budapešť a Vídeň

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Název ubytování Nejslavnější metropole na Dunaji – Bratislava, Budapeš
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 4 259 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1návštěva třech metropolí na DunajiVýhody nabídky 2ubytování v pěkném **** hotelu v BratislavěProgram zájezdu1. den: Odjezd do Bratislavy (05:30) Po příjezdu okružní jízda se zastávkami u hradu Děvína a na Bratislavském hradě. Možnost individuální prohlídky historického centra, kde za pozornost stojí korunovační kostel Sv. Michala, Pálfiho palác, Michalská brána, Slovenské divadlo či slavný Primocionální palác. Při dobrých časových možnostech možnost posezení v panoramatické kavárně na vrcholu pilíře Mostu Slovenského národního povstání.
2. den: Celodenní výlet do Budapešti – okružní jízda (Gelertův vrch, Budatínský chrám, Rybářská bašta s úchvatným výhledem na celé město, Parlament - velkolepá stavba a symbol města …). Během volna možnost relaxace v secesních termálních lázních Széchenyi – jeden z největších lázeňských komplexů Evropy s nejteplejšími termálními prameny v Budapešti možnost či návštěva pěší zóny Váci utca.
3. den: Odjezd do přístavu a následně lodí Vídně. Plavba krajinou s množstvím biotopů přes národní park Donau-Auen. Po příjezdu krátká okružní jízda po známém Ringu. Volno. Doporučujeme navštívit památky Hofburgu, Kunsthistorické muzeum či monumentální dóm sv. Štěpána. V další části návštěva zámku Schönbrunn. Vpodvečer zpět do ČR. (23:00)Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 1990 Kč příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 Kčpříplatek za 2 večeře 640 KčCena zahrnujepřepravu autokarem, služby průvodce • 2 noclehy v hotelu**** se snídaní v Bratislavě Cena nezahrnuje: • vstupy, plavba lodí (cca. 50 EUR)InformaceMinimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.