Penzion Stoder - Léto

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Horní Rakousy - Pyhrn - Gebiet - Hinterstoder
Název ubytování Penzion Stoder - Léto
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Sport: cyklostezky,koupaliště,turistické značené cesty,tenisová hala,lukostřelba

Popis ubytování

Popisubytování: penzion nabízí dvou a čtyřlůžkové apartmány, každý s vybavenou kuchyňskou linkou, sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí a balkonem nebo terasou. Připojení k WiFi zdarmaNa přilehlé zahradě je možné využít houpačky, trampolínu, horolezeckou stěnu, či si jen tak pohodlně posedět s možností využití zahradního grilu.Penzion je nekuřácký, s českým personálem. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od centra Hinterstoderu cca 1200 m a 200 m od penzionu zastávka regionálního autobusu.
Stravování: vlastní, každý apartmán disponuje vlastní vybavenou kuchyňskou linkou. Případně možno dokoupit snídaně, večeře či polopenzi.
SLEVOVÁ AKTIV CARD - regionální slevová karta pro oblast Pyhrn-Priel, platná od poloviny května do poloviny října, kterou obdrží každý ubytovaný host. S kartou lze čerpat zdarma veškeré lanovky v regionu, vstupy na koupaliště, do bazénů, vstup do soutěsky, do muzeí, nebo pak slevy na rafting, paragliding, lanové centrum a jiné outdorové aktivity.

TERMÍNY JE MOŽNÉ LIBOVOLNĚ ZKRÁTIT ČI PRODLOUŽIT DLE INDIVIDUÁLNÍHO POŽADAVKU A V ZÁVISLOSTI NA OBSAZENOSTI PENZIONUVybaveníTV,WiFi,varná deska,varná konvice,parkovací místoPokojeApartmán č. 5 - vybavení: TV, balkon, kuchyňka, komplet sociální zařízení, internet, terasa + zahradní nábytek, varná deska, varná konvice, chladnička s mrazničkou, parkovací místo, mikrovlnkna,Apartmán č. 3+4 - vybavení: TV, balkon, kuchyňka, komplet sociální zařízení, internet, terasa + zahradní nábytek, varná deska, varná konvice, chladnička s mrazničkou, parkovací místo, mikrovlnkna,Apartmán č. 1+2 - vybavení: TV, kuchyňka, komplet sociální zařízení, internet, terasa + zahradní nábytek, varná deska, varná konvice, chladnička s mrazničkou, parkovací místo, mikrovlnknaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.