Sportwelt - Zauchensee

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Zauchensee
Název ubytování Sportwelt - Zauchensee
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 11 240 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Sportwelt se nachází v nadmořské výšce zhruba 1350 m.n.m. na břehu romantického jezera, asi 8 km od centra města. Vedle hotelu se nachází Magic centrum. Leží u dálnice asi 45minut od Salzburku.Hotel je ideální výchozí místo pro turistiku v oblasti Zauchensee-Alm, kam vás doveze za poplatek turistický autobus (zastávka 250 m od hotelu). Lanovka Gamskogel leží cca 300 m od hotelu. Okolo domu vede cyklostezka, v oblasti je celkem 200 km cyklotras a 195 km turistických chodníků.

VYBAVENÍ
vstupní hala s recepcí, posezením a úschovnou zavazadel, restaurace a salonek„Zirbenstüberl“, bar Sportweltbar, terasa, 2 výtahy, Wi-Fi, úschova kol. Pro děti: dětský koutek a herna, dětské hřiště.Wellness: finská sauna, biosauna, pára, infrakabina, odpočinková místnost, posilovna. Na objednávku masáže.

Popis stravování

STRAVA PLNÁ PENZE

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Sportwelt Zauchensee- hotel leží jen 100 m od jezera Zauchensee- vedle hotelu na nachází Magic centrum (atrakce pro děti)MAGIC MOUNTAIN - hotel s úžasným klubovým programem - jedinečně rozmanitý program - nejvyšší kvalita v péči o děti a mládež - sport, zážitky a relaxace zaručeny pro celou rodinu Magic Mountains Zauchensee - nápaditá wellness dovolená pro rodiny s malými a velkými dětmi jakož i pro páry se zábavou na horách, slunci, u jezera a na čistém vzduchu. Krásný venkovský rezort s moderními rodinnými hotely na nejvyšší úrovni ve výjimečné horské krajině. Všude je to blízko - nepotřebujete auto, všechno sportovní a relaxační vyžití je v okolí 500 metrů. Jak může být dovolená krásná: Společné výlety s výhledem na Dachsteinmassiv, na horské domy v okolí Zauchensee. Na čerstvém vzduchu na vrcholku Bärenstaffelu, Rosskopfu a Lackenkogelu s nekonečným výhledem. Nebo náš jednoduchý tématický výlet. „ Po stopách měsíce“. Sedm „náměsíčných“ stanic na cca 2.5 km dlouhé procházce v romantickém prostředí. Děti i dospělí budou stejně fascinováni. Ten kdo má náladu na aktivní, sportovní dovolenou v luxusních **** hotelech je u Magic mountains zauchensee zcela správně. U nás budete podnikat túry, hrát si, sportovat, nebo se můžete uvolnit v našem wellness programu. A to je pouze pár ze sportovních a volnočasových aktivit!UBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje, některé s dětskou přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV (flat-screen), fén, balkon. Velikost cca 23 m2.b) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 2 dětskými přistýlkami, Spr.+WC, SAT/TV (flat-screen), fén, balkon. Velikost cca 29 m2.STRAVAPLNÁ PENZEDÍTĚkat. a) Dětská cena platí už v doprovodu 1 plně platící osoby (dětské slevy rozděleny v ceníkové tabulce)kat. b) Dětská cena povolena na pokoji v doprovodu 1 plně platící osoby (dětské slevy rozděleny v ceníkové tabulce)KOUPÁNÍjezero ZAUCHENSEE (u hotelu) - koupání, vodní sporty. Termální lázně THERME AMADÉ (10 km, cca 15 min jízdy od hotelu) - areál termálních bazénu vč. sauny, tobogánů.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 do 19:00 hod a večeří v den příjezdu v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 10.00 hod a obědovým balíčkem v den odjezdu.Nástup na pobyt v den příjezdu po 19:00 hod nutné nahlásit telefonicky na hotel.REKREAČNÍ POPLATEK1,5 Eur / osoba od 15 let /denPOBYT SE ZVÍŘETEM14 Eur /den (bez krmení) - nutné dopředu ověřit. Pes povolen pouze ve 2 -lůžkovém pokojiPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

MAGIC MOUNTAIN CLUB (8 dní / 7 nocí, SOBOTA - SOBOTA) PLNÁ PENZE- snídaně (7:30 - 10:00): bohatý a pestrý snídaňový bufet s rohlíky, pečivem, vícezrnným chlebem, s více druhy marmelády a medem, salámy, šunkou a slaninou, vejcem naměkko, s čerstvou ovocnou šťávou, müsli, cornflaky, mlékem, čerstvým ovocem a nápoji. - „lehký oběd“: Salátový bufet (cca 3 druhy), sýrový a salámový talíř, velký výběr chleba. Z teplých jídel pak např.: přesnídávkové polévky, těstoviny, kaiserschmarrn, klobása, gröstel, karbanátky, sekaná s kaší a..- obědový balíček v den odjezdu (nebo během týdne - nutné nahlásit dopředu: Host si může sám dopředu sestavit obědový balíček. Balíček se skládá z: 2x houska, 1x sladkost, 1 nápoj a 1 kus ovoce. Pokud host v den příjezdu přijde před 12.30 hod a bude čerpat oběd i v den příjezdu, pak nemá nárok v den odjezdu na obědový balíček.- večeře: Tříchodové menu (výběr z min. 2 hl. jídel) a salátový bufet. Děti mají možnost si vybrat i z menu pro dospělé. - včetně nealkoholických nápojů k obědu a k večeři. ZDARMA: Wlan v hotelu, fitness (7:00 - 21:00 hod), stolní tenis, parkování, Wellness: (denně od 14:30 do 19:00 hod): finská panoramatická sauna, biosauna, parní lázeň, infračervená kabina, relaxační místnost s výhledem na hory.MAGIC MOUNTAIN CLUB ZDARMA - při příjezdu obdrží hosté klubovou kartu, která je opravňuje čerpat následující klubové výhody:MAGIC SPORT- 3x týdně výlety na horských kolech různých obtížností včetně zapůjčení horského kole (podle dostupnosti)- 3x týdně túry různých obtížností.- 3x týdně výjezd/sjezd lanovkou na Gamskogel- několikrát týdně: lukostřelba, kurzy sebeobrany, skupinové běhání, plážový volejbal, skupinové cvičení (např. bodypower, bodystyling, stretching, gymnastika aj.)- Lezení po ferratě s úvazy a visutým mostem v Zauchensee pro všechny hosty starší 10 let. V malých skupinkách (6 osob) s doprovodem. Požadovaná pevná obuv. Rukavice, helma a postroj z zapůjčení za 17 Eur.;.MAGIC CENTRUMOtevřeno od neděle do pátku od 9:30 do 12:30, od 13:30 do 18:00 a od 19:30 do soumraku.- bezplatná trampolína (6 odrazových ploch), Stolní tenis (8 stolů), obchod s oblečením (sportovní oblečení a informace), nápojová stanice (voda a sirup) - láhve za poplatek, badminton, speedminton, basketball, šachy, sportovní vybavení: horská kola, dětská jízdní kola, koloběžky, jednokolky, brusle a Waveboardy, trekové hole na nordic walking,MAGIC FOTABAL- Hřiště s umělou trávou o velikosti 13 x 24 metr, Fotbalový tábor s licencovaným trenéremTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.