St. Hubertus - Lofer

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Lofer
Název ubytování St. Hubertus - Lofer
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 030 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel St. Hubertus **** leží v Loferu cca 300 m od centra městečka v nadmořské výšce 627 m n. m. Lofer leží cca 50 km jihozápadně od Salcburku. Přímo u hotelu začíná turistická stezka Triftsteig. Lanovka Loferer Almbahn je vzdálená 450 m od domu.Salcburský Saalachtal tvoří obce Lofer, Unken, St. Martin a Weißbach. Spojujícím prvkem mezi idylickými místy je řeka Saalach, která nabízí také plno aktivit (rafting, kánoe aj.)Oblast Saalachtal, ve které Lofer leží, nabízí plno možností, jak strávit příjemnou dovolenou: Lamprechtshöhle v St. Martinu u Loferu (8,5 km), jeden z největších jeskynních systémů v Evropě, výjimečným místem je také soutěska Vorderkaserklamm mezi obcemi St. Martin a Weissbach (9 km) . V obci Weißbach můžete prozkoumat i další zajímavou soutěsku Seisenbergklamm, která je dostupná dřevěnými mostky. Dále pak zábavný park Triassic Park, letní bobová dráha (27 km), historické město Salcburk (50 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, terasa, úschova vlastních kol, výtah, Wi-Fi v celém hotelu, stolní tenis, stanice na dobíjení elektrokol a elektroaut, zahrada, veřejné dětské hřiště (cca 500 m). Wellness: vnitřní relaxační bazén (cca 30 m2), finská sauna, pára, infračervená kabina, za poplatek masáže.

Popis stravování

FORMA STRAVY All Inclusive

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel St. Hubertus - Lofer:- ZDARMA Saalachtaler Sommercard- ZDARMA bazénKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén (velikost cca 24 m2)b) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, balkon, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén (velikost cca 24 m2)c) 1 - lůžkové pokoje s dětskou přistýlkou, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén, některé balkon - CK negarantuje (velikost cca 18 m2)d) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 2 přistýlkami, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, rádio, fén (velikost cca 28 m2)CELKOVÁ KAPACITA56 pokojůFORMA STRAVYAll InclusivePOBYT S DĚTMIAž 2 děti do 5,99 let na přistýlce s All Inclusive ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový vnitřní bazén, koupaliště Steinbergbad Loffer (850 m).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 hod a večeří od 18:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK2,5 Eur / osoba od 15 let / nocUK: Registrierungnummer: 50610-000090-2020POBYT SE ZVÍŘETEMnení povolenoPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s All Inclusive- snídaně formou bufetu vč. vitálního koutku (7:30 - 10:30 hod)- večeře formou bufetu od 18:30 do 20:00 hod (vegetariánské jídlo na vyžádání)- denně od 7:30 - 10:30 hod a 14:00 - 17:00 hod káva a speciality jako Latte Macchiato, Cappuccino, Espresso, kakao, mléko a čaj z nápojové stanice- denně od 14:00 do 21:00 hod: cola, pomerančová a citronová limonáda, minerální voda, stolní víno červené a bíle, čepované pivo aj. z nápojového bufetu- denně od 19:30 do 21:00 hod na baru na objednávku: míchané nápoje- denně od 14:30 do 16:00 hod svačinový bufet (sladký/slaný)ZDARMA- wellness: sauna, pára a infračervená kabina (15:00 - 18:30 hod), bazén (07:00 - 19:00 hod)- Wi-Fi v celém hotelu- stolní tenis (dle dostupnosti)- slevová karta SAALACHTAL SOMMERCARD s různými slevami a výhodami:- využívání 1x denně zdarma lanovky Almbahn I a II- volný vstup na bazén Steinbergbad Lofer- volná jízda autobusem a vlakem v Pinzgau a bus do Salzburku- slevy u různých partnerů např. Flying Fox Leogang, letní bobová dráha Biberg, Steinplatte Triassic Park aj.Změna služeb v rámci karty vyhrazena.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.