To nejlepší z pomezí čtyř zemí s návštěvou Zugspitze

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Název ubytování To nejlepší z pomezí čtyř zemí s návštěvou Zugspitz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 10 179 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1atraktivní program ve čtyřech alpských zemích během jediného zájezduVýhody nabídky 2lanovky v oblasti Serfaus-Fiss-Ladis v létě zdarmaVýhody nabídky 3oblíbený program již řadu letProgram zájezdu1. den: Ráno odjezd z ČR do Jenbachu. Nejstarší parní ozubnicovou železnicí na světě výjezd k jednomu z nejkrásnějších tyrolských jezer Achensee. Zastávka ve Wattens – muzeum Swarovski Kristallwelten.    2. den: Proti proudu řeky Inn do údolí východního Švýcarska - Engadinu. Návštěva Svatého Mořice. Po individuální prohlídce města dále vysokohorskou silnicí k průsmyku Bernina – možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Diavolezza. Vlakem Rhétských drah a průsmykem Bernina se sérií nádherných serpentin, spirálových tunelů a kruhový viadukt do Campocologno na hranicích s Itálií.  Autokarem přes vrchol Berninského průsmyku a údolím Engadin zpět do Rakouska.
3. den: Ráno přes Brennerský průsmyk, s krátkou zastávkou v Brixenu, místa nuceného exilu K. H. Borovského, do metropole jižního Tyrolska - Bolzana, individuální prohlídka. Zastávka v romantickém lázeňském městečku Merano, individuální prohlídka. Zpět kouzelnou krajinou Horní Adiže a přes drsný Reschenpass.
4. den: Ráno přes Fernpass k Eibsee a odtud lanovkou na nejvyšší vrchol Německa Zugspitze.  Návštěva Garmisch-Partenkirchenu – prohlídka města (olympijská hala, pěší zóna, skokanské můstky). Nedaleko odtud se nachází soutěska Partnachklamm. Návštěva tyrolské metropole Innsbruck - individuální prohlídka olympijského města.  
5. den: Ráno slavnou silnicí na Arlberský průsmyk. Přes Flexenpass a město Zürs do střediska zimních sportů Lech. Možnost výjezdu lanovkou na Schlegelkopf s nádhernými výhledy. Údolím řeky Lech (nejkrásnější malované domy Rakouska) a přes Německo zpět do ČR. Příjezd pozdě večer (trasy z Moravy následující den). Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 1990 Kč příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 KčCena zahrnujepřepravu autokarem 4 noclehy v hotelu*** s polopenzí v okolí Landecku služby průvodce
Cena  nezahrnuje: vstupy do památkových i jiných objektů, jízdenky a lanovky cca 95 EUR a cca 55 CHF
 InformaceMinimální počet pro realizaci zájezdu je 35 osob. Na trase * možno jen přistupovat.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.