Torrenerhof - Golling

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Golling
Název ubytování Torrenerhof - Golling
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rodinný hotel Torrenerhof s výhledem na okolní hory se nachází cca 2 km od centra Gollingu (480 m n. m.), kde najdete různé obchody, restaurace, bary. Známý Golllingerský vodopád leží jen kousek od hotelu. Doporučujeme také návštěvu nedalekého Salzburgu (cca 30 km - lehce dosažitelný vlakem).V zimě je hotel vhodný pro běžkaře nebo milovníky zimní turistiky, stezky začínají už 10 m od domu.V létě je vhodný hotel pro turistiku a cykloturistiku v oblsasti Salzburger Sportwelt. Turistický bus zastavuje cca 2 km od domu. Jen 10 m od domu vede cyklostezka.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotel má dvě budovy (vzdálené cca 10 m), recepce, kiosek, hotelový bar, restaurace á-la carte, jídelna, wellness (mohou využívat i děti): sauna, infračervená kabina, pára, masáže, dětská herna, zimní zahrada, terasa, výtah, internet W-LAN, lyžárna vč. sušičky lyžáků, bezplatná úschovna kol.V Kuchlu (cca 8 min. jízdy autem) půjčovna kol.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč gasthof Torrenerhof Golling:- Ultra All Inclusive = celodenní jídlo a pití- do 30 min jízdy autem do lyžařských oblastí SKI AMADÉ- možnost zkrácených pobytů i v zimě- 1x denně skibus od hotelu (tam a zpět) do lyž. oblasti Dachstein West (Abtenau/Russbach)KDE BUDETE SPÁTa) 1 - lůžkové pokoje - tento typ pokoje na poptávkub) 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (příp. skládací lůžko nebo rozkládací gauč)Vše Spr.+WC, SAT/TV, telefon, W-lan, některé s balkonem (CK negarantuje).Ubytování pro nenáročné.Orientační velikost pokoje:2+0 - cca 19 m2 2+1 - cca 21 m2 2+2 - cca 23 m2 1+0 - cca 15 m2CELKOVÁ KAPACITA50 pokojůMOŽNOST KOUPÁNÍAqua Salza Golling (2 km): saunový svět, kosmetika, vnitřní plavecký bazén a zážitkový bazén s atrakcemi a celoroční venkovní bazén s travnatou plochou, teplý dětský bazén se skluzavkou. Přírodní koupaliště jezera Kuchl (3 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,6 Eur/osoba starší 15 let/nocUK: Registrierungnummer: 50204-003024-2020POBYT SE ZVÍŘETEM15 Eur/noc (bez krmení) - nutné uvést pobyt se psem do objednávky pobytuPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti). Garáže nejsou k dispozici.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (zima) v termínech 16.12 - 27.3.22- ubytování s Ultra All Inclusive BONUSY ZDARMA pro pobyty do 27.3.22 W-lan internet, internetové připojení

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

REKREAČNÍ POBYT (léto) v termínech 26.05. - 02.10.22- ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA pro pobyty 26.05. - 02.10.22 - Wi-Fi internet- v létě denně koupání v jezeru Badesse Kuchl - dle provozní doby (cca 3 km)- hospodářství s ovečkami, slemicemi- parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.