Velikonoce Korutanské Alpy - ledovec Mölltal - hotel Laurenzho...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Korutanské Alpy - Nassfeld - Laurenzhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Předjarní autobusový lyžařský zájezd na ledovec a další vysokohorská střediska Korutan, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Ubytování v lux hotelu **** Laurenzhof s bazénem, wellness a rozšířenou (nápoje) polopenzí. Zájezd otevře impozantní ledovec Mölltal, kde najdete 55 km sjezdovek (6 lehkých, 7 středních a 4 těžké) na ledovci ve výšce 2.100 - 3.120 m. Nová lanovka rozšířila lyžařské možnosti na protilehlém svahu. V případě špatného „ledovcového“ počasí (vítr, mlha) využijeme jako alternativu o něco níže položený Katschberg. Na závěr perfektní lyžování na Katschbergu (přes 70 km sjezdovek ve výšce 1.600 – 2.250m). Především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku. Pro vyznavače extrémů zde najdete sjezdovku „Diretisima“ o sklonu až 100%.
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Katschberg}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.45 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Polopenze s nápojisnídaně formou bohatého bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)základní nealko nápoje z automatu (12.00 - 21.00)večeře – menu o 4 chodech (výběr ze 2 jídel, plus salátový bufet) a jeden alkoholický nápoj (pro dospělé 1/3 piva nebo 1/8 vína)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Laurenzhof: krásný hotel ležící v centru Korutanských Alp v obci Lendorf, nedaleko města Spittal. Ideální místo na výjezdy do okolních lyžařských středisek a ledovec Mölltal. Oproti jinak skvělým hotelům u jezera Millstättersee je z Lendorfu mnohem lépe dostupný právě Mölltal a blíže to je také na Nassfeld. VYBAVENÍ: restaurace, hala, bar, recepce, menší krytý bazén, svět saun, aromatické lázně, wellnessPOKOJE: výborně vybavené pokoje, fén, sprchu/WC, sat TV, minibar, balkón> Dvoulůžkové pokoje: některé s 1 – 2 přistýlkami > Jednolůžkový pokoj: menší než dvoulůžkové pokoje, většina bez balkonu, k dispozici jen jeden pokoj na zájezd

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.45 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V podvečer příjezd na ubytování a večeři.

2. den

Po snídani odjezd na ledovec Mölltal. Celodenní ledovcové lyžování. Po lyžování návrat do hotelu, večeři.

3. den

Ráno po snídani odjezd na celodenní lyžování na ledovci Mölltal (případně Katschberg). Po lyžování návrat do hotelu, večeři.

4. den

Po snídani přejezd na úžasný Katschberg. Celodenní lyžování, v pozdní odpoledne odjezd přes Vídeň do Brna a Ostravy.

5. den

Velmi krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.