Velikonoce na ledoveci Mölltal - Katschberg - hotel Laurenzho...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Katschberg
Název ubytování Korutanské Alpy a ledovec Mölltal - Laurenzhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Velikonoční autobusový lyžařský zájezd na ledovec a další vysokohorská střediska Korutan, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Ubytování v lux hotelu **** Laurenzhof s bazénem, wellness a rozšířenou (nápoje) polopenzí. Zájezd otevře impozantní ledovec Mölltal, kde najdete 55 km sjezdovek (6 lehkých, 7 středních a 4 těžké) na ledovci ve výšce 2 100 - 3 120 m. Nová lanovka rozšířila lyžařské možnosti na protilehlém svahu. Na závěr perfektní lyžování na Katschbergu (přes 70 km sjezdovek ve výšce 1.600 – 2.250m), za špatných sněhových na tomto středisku pak podmínek opět na Mölltalu.
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Katschberg}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.30 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Polopenze s nápojisnídaně formou bohatého bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)základní nealko nápoje z automatu (cca 12.00 - 21.00)večeře – menu o 4 chodech (výběr ze 2 jídel, plus salátový bufet) a jeden alkoholický nápoj (pro dospělé 1/3 piva nebo 1/8 vína)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Laurenzhof: krásný hotel ležící v centru Korutanských Alp v obci Lendorf, nedaleko města Spittal. Oproti jinak skvělým hotelům u jezera Millstättersee je z Lendorfu mnohem lépe dostupný právě Mölltal. VYBAVENÍ: restaurace, hala, bar, recepce, menší krytý bazén, svět saun, aromatické lázně, wellnessPOKOJE: výborně vybavené pokoje, fén, sprchu/WC, sat TV, minibar, balkón> Dvoulůžkové pokoje: některé s 1 – 2 přistýlkami > Jednolůžkový pokoj: menší než dvoulůžkové pokoje, většina bez balkonu, k dispozici jen jeden pokoj na zájezd

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.30 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice, dále přes Olomouc a Brno do Rakouska (možnost zvolit dalších 9 nástupních míst). Přeprava s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno přímo do Rakouska. Večer příjezd na ubytování a večeři do hotelu.

2. den

Ráno po snídani odjezd na ledovec Mölltal. Celodenní ledovcové lyžování. V podvečer návrat do hotelu na koupání, wellness, večeři.

3. den

Ráno po snídani výjezd na celodenní lyžování na ledovci Mölltal (případně Katschberg). Po lyžování návrat do hotelu, večeře.

4. den

Ráno po snídani přejezd na úžasný Katschberg. Celodenní lyžování, v pozdní odpoledne odjezd přes Vídeň do Brna a Ostravy.

5. den

Krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle počasí). Je třeba dodržovat místní aktuální epidemiologická nařízení, v rámci nichž může dojít k určitým změnám, omezením.Tip z okolí
Rakouský Katschberg je ideální pro rodiny. I tak se tu dá ale divoce zalyžovat O korutanském Katschbergu odborníci žertují, že to je lyžařské středisko s největší koncentrací dětských kočárků v Rakousku. Pravda, zdejší areál je určený hlavně rodičům s dětmi. Kdo si ale myslí, že si tady kvůli tomu pořádně nezalyžuje, ten se plete.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.