Witt - Berwang

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Bergwang
Název ubytování Witt - Berwang
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Witt (nadm. výška 1 340 m n. m) se nachází přímo v centru městečka Berwang, které leží v turistické oblasti Tiroler Zugsspitz Arena, cca 70 km od Innsbrucku a cca 35 km od známého německého Garmisch-Partenkirchen. Známý německý zámek Neuschwanstein je vzdálený taky cca 30 km. Letní bobová dráha 18,5 km.Je to ideální místo pro turistiku, cykloturistiku v oblasti Zugssptz Arena, zastávka turistického autobusu je vzdálená 100 m od domu a nejbližší lanovka Sonnalmbahn je 350 m.Jezera Heiterwangensee a Plansee jsou vzdálena cca 35 km.

VYBAVENÍ
hotel prošel v roce 2014 částečnou rekonstrukcí.recepce, nabíječka na elektrokola, nabíjecí stanice pro E-auta, restaurace, bar, terasa, zahrada s malým rybníčkem, úschova kol, dětská herna, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, Wellness: (15:00 - 19:00 hod) sauna, infračervená kabina, odpočinková místnost.

Popis stravování

STRAVA polopenze - snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech výběrem z hl. jídel vč. salátového bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Witt Berwang:- zdarma slevová karta ZUGSPITZ ARENA BAYERN-TIROL CARDUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje, Spr./vana + WC, SAT/TV, fén (rozměr cca 20-25 m2)b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR se 2 dětskými přistýlkami, Spr./vana + WC, SAT/TV, fén, balkon (rozměr cca 40 m2)STRAVApolopenze - snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech výběrem z hl. jídel vč. salátového bufetu.DÍTĚAž 2 děti do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.KOUPÁNÍletní koupaliště BÄRENBAD (850 m), jezero ke koupání BICHLBACH (5 km), Alpentherme EHRENBERG (16,5 km) - vnitřní a venkovní bazény, tobogán, saunový svět.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem do 15:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den příjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK3 Eur/osoba do 15 let /denPOBYT SE ZVÍŘETEM12 Eur/noc (bez krmení), na předchozí ověřeníPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT min. délka pobytu 4 dny / 3 noci, nástup libovolný- ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech výběrem z hl. jídel vč. salátového bufetu)- využití wellness (15:00 - 19:00 hod) - sauna, infračervená kabina, odpočinková místnost- Wi-Fi v celém hotelu- šipky, stolní fotbal, stolní tenis (dle dostupnosti)- volný vstup na letní koupaliště Bärenbach- volný vstup do jezera ke koupání Bichlbach- volné využívání tenisových kurtů v Berwangu- parkování- zdarma slevová karta ZUGSPITZ ARENA BAYERN-TIROL CARD s těmito slevami a výhodami: - sleva na lanovku Oberammergau - sleva na vstup do rodinného koupaliště Ehrwald - volný vstup do muzea v Berwangu - volná jízda veřejnou dopravou (turistický bus v regionu) - bezplatné využívaní tématických stezek: Wassererlbenisweb Ehrwald, Naturerlebnisweg Mitteregg a Moorlehrpfad Heiterwang - sleva na letní bobovou dráhu Biberwier - slevy u různých partnerůKartu obdržíte při příjezdu na hotelu.Změna služeb a slev v rámci karty vyhrazena.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.