Za krásami Solnohradských jezer

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Název ubytování Za krásami Solnohradských jezer
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 8 729 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1to nejlepší ze Solné komoryVýhody nabídky 2krátké přejezdyVýhody nabídky 3oblíbený zájezd již řadu letProgram zájezdu1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd do Lince, metropole na Dunaji. Možnost výjezdu nejstrmější adhezivní drahou na Pöstlingberg, dominantu širokého okolí s nádherným poutním kostelem. Individuální prohlídka. Dále pokračujeme do Gmundenu, romantického městečka ležícího na Traunském jezeře, známém nejen kameninou, ale i romantickým vodním zámkem Orth. V Traunkirchenu navštívíme bývalý klášterní kostel s kazatelnou v podobě rybářského člunu a pokračujeme do oblasti jezera Attersee k ubytování. Večeře. Nocleh.
2. den: Po snídani dojedeme do Salcburku, jedno z nejkrásnějších měst evropského středověku, které ve své okázalosti soupeřilo mnohdy i s Vídní. Dvouhodinový pěší okruh s místním průvodcem. Volno k další individuální prohlídce. V odpoledních hodinách pokračujeme do St. Gilgen, romantického městečka na jezeře Svatého Wolfganga. Individuální prohlídka, možnost koupání - či výjezdu lanovkou na Zwölferhorn. Návrat do místa ubytování, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani dojedeme do St. Wolfgang, městečka na stejnojmenném jezeře. Možnost výjezdu jednou z posledních parních zubaček na nejkrásnější vyhlídku Solnohradska, horu Schafberg. V odpoledních hodinách navštívíme Bad Ischl, romantické lázeňské městečko, které bývalo letním sídlem císařského dvora. Možnost návštěvy Císařské vily. Návrat do místa ubytování. Večeře, nocleh.
4. den: Po snídani navštívíme Hallstatt, romantické město na stejnojmenném jezeře se známým solným dolem, (možnost návštěvy této jedinečné atrakce, s jízdou po staré důlní skluzavce). Pokračujeme do Obertraun, možnost výjezdu lanovkou na úbočí Dachsteinu. Dále se v případě dostatku času zastavíme v Bad Ausee a Grundlsee. Návrat do místa ubytování, večeře, nocleh.
5. den: Snídaně, odjezd do Gosau. Možnost výjezdu lanovkou na Gosaukamm, jednu z nejkrásnějších vyhlídek na oblast Dachsteinu. Možnost rekreace nebo nenáročné turistiky u jezera. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách.Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 1.690,- Kč příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 KčCena zahrnuje• dopravu autokarem • 4 noclehy v hotelu *** s polopenzí • služby průvodce • pěší prohlídku Salcburku s odborným ­průvodcem  Cena nezahrnuje: • vstupy a lanovky cca 150 EURInformaceZměna programu dle aktuální situace vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.