2021 Řecko - Nea Vrasna - vila Marieta

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Marieta
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NEA VRASNA Nekonečné písečné pláže …
Toto přímořské letovisko se rozkládá na březích Strimonského zálivu asi 75 km od hlavního města severního Řecka Thessaloniki. Je vyhledáváno pro svou prostornou písečnou pláž s průzračným mořem. Pobřeží lemují upravené cesty s palmami. Naleznete zde plážové restaurace, bary, taverny, občerstvení a také půjčovny vodních a sportovních potřeb, lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Střed letoviska láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům. Najdete zde řadu mini-marketů, taveren s řeckými specialitami a obchůdky se suvenýry. Nikde jinde na světě nenajdete tak bohatou přírodu jako ve Strimonském zálivu. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie a současnosti. Letovisko je vhodné ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi tak i pro ty, kteří vyhledávají bohatý noční život, který nabízejí blízká městečka Asprovalta (2km) nebo Stavros (5km). Pro ty, kteří chtějí poznat Řecko více, je připravená široká nabídka jednodenních výletů. Pro individuální turistiku jsou zde půjčovny aut a motorek. Městečko Olympiáda vzdálené 13km od Nea Vrasny je vyhledávaným místem pro ty, kteří se rádi potápějí.
Skalnaté pobřeží, romantická zákoutí, divoká příroda kontrastuje s písečnou pláží v Nea Vrasně.
Nea Vrasna má dobré autobusové spojení s okolními městy (Stavros, Kavala, Thessaloniki).

Popis dopravy:
Nástupní místa zdarma: Ostrava, Hranice, Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava


svozy za příplatek: Praha - 380 Kč/dospělá osoba, 190 Kč/dítě do 18 let, 190 Kč/senior nad 65 let;
Zlín - 250 Kč/dospělá osoba, 125 Kč/dítě do 18 let, 125 Kč/senior nad 65 let;
Jihlava, Kroměříž - 200 Kč/dospělá osoba, 100 Kč/dítě do 18 let, 100 Kč/senior nad 65 let

Popis stravování

Vlastní vaření nebo možnost zajištění stravování, které se podává v nedaleké řecké taverně Zinon s výbornou kuchyní. Základní cena je bez stravování, avšak již v naší kanceláři nebo na místě u naší delegátky si můžete zakoupit libovolný počet stravenek za níže uvedené ceny, které jsou stejné i při zakoupení v Řecku. Snídaně (rozšířená kontinentální - v době 9:00 - 10:00 hod.) za příplatek 120 Kč/osoba/den. Večeře (široký výběr z jídelního lístku z 20 druhů jídel včetně salátu, ovoce nebo dezert, pečivo, nápoj (pivo, víno, nealko) za příplatek 280 Kč/osoba/den, děti do 12 let 180 Kč/den. Podává se v době 13:00 - 21:00 hod. - můžete tedy volit dle vlastního programu mezi obědem a večeří. Polopenze za příplatek 360 Kč/osoba/den, děti do 12 let 260 Kč/den.

Popis ubytování

Poloha: jednopatrová vilka se nachází naproti vile VASILIS v klidné části letoviska jen 80 m od prostorné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, u které najdete supermarket, beach bary a plážové restaurace se slunečníky a lehátky za konzumaci. Je obklopena zahradou s venkovním posezením a možností grilování. Od centra letoviska je vzdálena 500 m. Blízká dostupnost všech služeb - tradiční taverny s řeckými specialitami, kavárny lákající k příjemnému posezení a obchůdky se suvenýry a oblečením. Ideální dovolená pro všechny věkové kategorie. Kapacita: 1x apartmán pro 4 osoby, 3x studio pro 2-3 osoby.


UBYTOVÁNÍ: studia typu standard pro 2- 3 osoby a apartmán pro 4 osoby - samostatná ložnice, mají vlastní kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), sociální zařízení (WC, sprcha) a balkón se zahradním nábytkem. Wi-Fi připojení zdarma, klimatizace za příplatek 5 €/den.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.