2022 Řecko - Nea Vrasna - vila Stavros a Dimitris

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Stavros a Dimitris
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NEA VRASNA Nekonečné písečné pláže …
Toto přímořské letovisko se rozkládá na březích Strimonského zálivu asi 75 km od hlavního města severního Řecka Thessaloniki. Je vyhledáváno pro svou prostornou písečnou pláž s průzračným mořem. Pobřeží lemují upravené cesty s palmami. Naleznete zde plážové restaurace, bary, taverny, občerstvení a také půjčovny vodních a sportovních potřeb, lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Střed letoviska láká k příjemným procházkám a prázdninovým nákupům. Najdete zde řadu mini-marketů, taveren s řeckými specialitami a obchůdky se suvenýry. Nikde jinde na světě nenajdete tak bohatou přírodu jako ve Strimonském zálivu. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie a současnosti. Letovisko je vhodné ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi tak i pro ty, kteří vyhledávají bohatý noční život, který nabízejí blízká městečka Asprovalta (2km) nebo Stavros (5km). Pro ty, kteří chtějí poznat Řecko více, je připravená široká nabídka jednodenních výletů. Pro individuální turistiku jsou zde půjčovny aut a motorek. Městečko Olympiáda vzdálené 13km od Nea Vrasny je vyhledávaným místem pro ty, kteří se rádi potápějí.
Skalnaté pobřeží, romantická zákoutí, divoká příroda kontrastuje s písečnou pláží v Nea Vrasně.
Nea Vrasna má dobré autobusové spojení s okolními městy (Stavros, Kavala, Thessaloniki).

Popis dopravy:
z Prahy
odlet 12.40 hod.

Popis stravování

Výběr je jen na Vás: vlastní vaření, individuální stravování nebo možnost zajištění stravování v řecké taverně Zinon na libovolný počet dní za příplatek: polopenze 360 Kč/os./den, dítě do 12 let 260 Kč, večeře 280 Kč/os./den, dítě do 12 let 180 Kč. Snídaně 120 Kč/os./den.

Popis ubytování

Vila Stavros (dříve Christos II.) - 220 m od pláže, apartmány Dimitris - 15 m od pláže.
Studia pro 2-4 osoby a apartmány pro 3-4 osoby se samostatnou ložnicí jsou vybaveny kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí, varná konvice), vlastním sociálním zařízením a balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem. Plážový servis je za konzumaci. WI-FI připojení ZDARMA, klimatizace za příplatek 5 €/den. Blízká dostupnost všech služeb.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.