2022 Řecko - Nei Pori - studia a apartmány Grekas

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Olympská riviéra, Nei Pori
Název ubytování Grekas
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 515 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nabízíme Vám dovolenou v kraji Pieria, v městečku Nei Pori na nejjižnějším cípu Olympské riviéry. Jedná se o nově vystavěné klimatické lázně, stranou dopravního ruchu, s dostatečnou sítí služeb a obchodů. Široká písečná pláž lemovaná promenádou se táhne podél celého městečka. Tradičně je nositelem Modré vlajky.
Koupání v Egejském moři se nic nevyrovná - průzračně čistá voda je po celou sezonu příjemně teplá a je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, k vodním sportům i rybolovu.
Ideální poloha letoviska Vám umožní vydat se po stopách přírodních krás, pověstí a historie starého Řecka. Nei Pori se nachází na jižním úpatí pohoří Olympu, můžete se vydat na pěší túry do Olympského národního parku nebo využít kola k cykloturistice, nedaleko je geomagnetická anomálie Magnetico s porušenou zemskou přitažlivostí a celá tato oblast byla bájným sídlem Olympských bohů a hora Mytikas ( 2917 m ) je trůnem boha Dia. Současné severní Řecko je původním Makedonským královstvím odkud Alexandr Veliký dobyl ' celý ' svět. A hlavní město Řecka - Atény pohodlně navštívíte během jednodenního autobusového výletu.

Popis dopravy:
z Brna

Popis stravování

Individuální vaření ve vybavených kuchyňkách nebo stravování v místních restauracích. Možnost dokoupení stravy: polopenze 390 Kč/osoba/den, večeře 300 Kč/osoba/den, snídaně 150 Kč/osoba/den

Popis ubytování

Nachází se cca 50m od pláže v klidné části letoviska. Dvoulůžkové apartmány v horním patře domu s možností přistýlky jsou vybaveny kuchyňkou (lednička, vařič, nádobí), koupelnou (sprchový kout, WC) a balkonem. 4-6 lůžkové apartmány sestávají ze dvou ložnic, kuchyňky, koupelny a balkonu. Možnost klimatizace za příplatek.


Koupání: apartdům je 50m od pláže, pláž široká písčitá s velmi čistou vodou a dobrým přístupem,vhodná i pro děti.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.