Afrodite Beach

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Olympská riviéra, Nei Pori
Název ubytování Afrodite Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 19 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Útulný rodinný hotel je situován v klidné části letoviska asi 50 metrů od široké písečné pláže.

Vybavení hotelu
Restaurace a dobrá pizzerie.

Popis stravování

Stravování snídaně, možnost dokoupení polopenze která se podává v hotelu Afrodite vzdáleném cca 100 metrů,snídaně formou bufetu, večeře mají jednotné tříchodové menu Stravování Polopenze podávaná v hotelu Afrodita vzdáleném asi 100 metrů, snídaně formou bufetu, večer se servíruje jednotné menu, které se skládá ze tří chodů a jako dezert se zpravidla podává ovoce.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaÚtulný rodinný hotel Afrodite Beach je situován v klidné části letoviska asi 50 metrů od široké písečné pláže. Autobusová zastávka pro spojení s městečkem Platamonas i Thessaloniki se nachází u hotelu.Vybavení hotelurestaurace a pizzerie v sesterském hotelu Afrodite,parkoviště,hosté mohou využívat bazén u hotelu AfroditeRelaxace & WellnessSpa, jacuzzi, parní lázeňInternetové stránky hoteluwww.dias-hotel.grUbytováníKlimatizované dvoulůžkové pokoje, prostorná koupelna s WC, lednička a televize. Každý pokoj má balkon.

Popis lokality ubytování

Obecný popisLetovisko Nei Pori se rozkládá pod jižním cípem pohoří Olympos, u jedné z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží Olympské riviéry.Nabízí ideální podmínky pro dovolenou v Řecku klientům všech generací. Příjemná prázdninová atmosféra městečka s vynikajícími podmínkami pro relaxaci má mnoho příznivců, kteří se do Nei Pori opakovaně vrací. Návštěvníci oceňují širokou písečnou pláž a příjemný vstup do moře, který je bezpečný a vhodný i pro seniory a děti. Mělká voda u břehu poskytuje malým potápěčům výborné podmínky pro objevování světa pod vodou. Základní výbavu lze jednoduše pořídit na místě. Dlouhá pláž se spoustou vyplavených mušliček láká i k romantickým procházkám. V Nei Pori si můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing, let na padáku za motorovým člunem, nebo se s dětmi projet na „banánech“. Nachází se tu půjčovna kol a malých motocyklů. Podél pobřeží vede široká promenáda, lemovaná řadou obchodů, kaváren a typických řeckých taveren, vhodná i pro projížďky na kolečkových bruslích. V hlavní sezóně se děti zabaví v lunaparku, na trampolínách nebo dětských hřištích.V Nei Pori jsou samozřejmě taverny, kavárny a řada obchodů. Najdete tu i několik barů, ale noční kluby jsou umístěny mimo letovisko, kam můžete dojet taxíkem. Autobusové linky zajišťují spojení s okolními letovisky a městy Thessaloniki, Katerini a Larisa.Místní zajímavostí Nei Pori jsou také tradiční trhy. Kromě čerstvého ovoce, zeleniny, bylinek, ryb a mořských plodů se tu nabízí různé druhy řeckého koření, voňavý med nebo vyhlášený horský čaj. Vybrat si můžete i z mnoha druhů oliv a olivových olejů či zakoupit tradiční řecké lihoviny a místní vína. Turistický vláček zajišťuje spojení Nei Pori se sousedním rušnějším městečkem Platamonas. Letovisko se všemi atrakcemi je rušné především v hlavní sezóně, mimo ni je nabídka aktivit pro turisty omezena.Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.