Atrium Prestige Thalasso Spa Resort and Villas

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Lachania
Název ubytování Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 23 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů, večeří nebo při minimálním pobytu na 5 nocí možno dokoupit Premium All inclusiveKoncept Atrium Dine Around – Premium all inclusive – možnost využití à la carte and Gourmet Restaurants v rámci všech Atrium hotelů na ostrově Rhodos.Rezervace místa den předem nutná. Rezervovat lze i prostřednictvím aplikace Atrium Concierge App.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduTransfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaLuxusní Hotel Atrium Prestige Thalasso Spa and Villas leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Od malebného městečka Lindos je vzdálen asi 34 km a od hlavního města Rhodos asu 74 kilometrů. Resort Atrium Prestige se nachází přímo u smíšené písčito – oblázkové pláže v klidné oblasti Lachania. Od stejnojmenné tradiční vesničky s ostrovními bílými domky je hotel vzdálený přibližně 5 kilometrů. Nejjižnější cíp ostrova Rhodos - Prasonisi, kde se Egejské moře spojuje se Středozemním, je v dosahu 16 kilometrů.Vybavení hotelulobby s recepcí, hlavní hotelová restaurace Aegean s otevřenou terasou,pět à la carte restaurace,hlavní bar, plážový bar, pool bar,konferenční místnost,minimarket, zlatnictví, kadeřnictví,půjčovna autRelaxace & wellnesslázeňské centrum AnaNeosis - vyhřívaný bazén s mořskou vodou, vodními tryskami a jacuzzi,sauna, hammam, aromaterapie,masáže a kosmetické služby, fitness centrumInternetové stránky hoteluwww.atriumprestige.gr

Popis lokality ubytování

Obecný popisOblast Lachania se stejnojmennou malebnou vesničkou se nachází v kopcích několik kilometrů směrem do vnitrozemí Rhodosu. Po cestě z Gennadi do Kattavie minete větrný mlýn, který vypovídá o staré venkovské tradici tohoto kraje. V centru vesničky Lachania s dobře zachovalými bílými domky můžete v taverně pod velkým platanem ochutnat speciality řecké kuchyně.
Transfer z letiště asi 80 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.