Big Village

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kefalonie, Skala
Název ubytování Big Village
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 20 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Big Village Hotel je umístěný v srdci letoviska Skala na jihozápadě ostrova Kefalonia, kde jsou obchody, bary a restaurace, takže zde najdete spoustu aktivit. Skala je známá svými dlouhými, krásnými a čistými písečnými plážemi v jejich blízkosti jsou malé přírodní zálivy s odlehlými plážemi. Díky atraktivním plážím a infrasktruktuře je Skala vyhledávaným letoviskem s nočním životem. Pobřežní cesta ze Skaly do Porosu je dlouhá asi 12 km a nabízí nádherný výhled na měnící se moře, skalnaté útesy a dlouhé oblázkové pláže. Na nedaleké pláži Potamakia najdete želvy Caretta-Caretta, které kladou vajíčka do písku. Celá oblast nabízí nádherný výhled na ostrov Zakynthos (Zante), Peloponés a Jónské moře.

Popis ubytování

Popis pokojeDvolůžkový pokoj

klimatizace ( za poplatek 5 euro/den);
koupelna/WC (vysoušeč vlasů);
sat TV;
trezor (zdarma);
lednička;
balkon nebo terasa;
Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)Třílůžkový pokoj: prostornějšíRodinný pokoj: mezonet, klimatizace (za poplatek 10 euro/den)Popis hoteluvstupní hala s recepcí; restaurace; bar u bazénu; Wi-Fi (zdarma); bazén (lehátka a slunečníky zdarma); dětské hřiště;Popis plážepísečná (lehátka a slunečníky za poplatek);Sportovní aktivity za příplatekvodní sporty na pláži;StravaSnídaně

Snídaně formou bufetu;Oficiální kategorie3 hvězdičkyPoznámkaV Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Popis lokality ubytování

pláže: 150 m; letiště: 37 km Kefalonie; centra: 150 km (Skala); nákupních možností: 150 m;Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.