Electra Palace

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Ialyssos
Název ubytování Electra Palace Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 22 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování plná penze formou programu all inclusive Program all inclusive zahrnuje snídaně formou bufetu v hlavní restauraci Cuisines of the world od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní snídaně od 10.00 do 12.00 hodin v restauraci Sugar Cube obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin v hlavní restauraci snacky, sendviče, zmrzlina, káva, čaj, dezerty a další občerstvení od 11.45 do 18.00 hodin večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.00 hodin po předchozí rezervaci možnost za příplatek 1x během pobytu večeře v à la carte italské restauraci Al Convento a 1x v à la carte asijské restauraci Asian fusion nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní i mezinárodní výroby od 10.00 do půlnoci.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduTransfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaHotel Electra Palace Resort na Rhodosu se skládá ze dvou budov, které jsou umístěné okolo velkého bazénu, obklopeného palmami. Je situovaný přímo u písčito-oblázkové pláže v oblasti Trianda a letovisko Ialyssos s obchůdky a bary se nachází v dosahu 500 metrů. Vzdálenost od letiště je asi 10 minut jízdy. Pro spojení do hlavního města Rhodos, které se nachází 10 kilometrů od hotelu můžete využít linkový autobus, jehož zastávka je vzdálena 150 metrů.Vybavení hotelupět restaurací a pět barů,herna, kadeřnictví, zlatnictví, minimarket,půjčovna aut, možnost zapůjčení laptopu nebo tabletu za poplatekRelaxace & Wellnessjacuzzi, Spa centrum včetně hammam a sauny,masáže, manikúra, pedikúra,Sport & zábava all inclusiveplážový volejbal, basketbal, aerobik, aquaaerobik, pilates, jóga, zumba, Tai-chi, hodiny tance,minifotbal, stolní tenis a tenisový kurt,,fitness centrumInternetové stránky hoteluwww.electrahotels.gr

Popis lokality ubytování

Obecný popisKlidnější letovisko Ialyssos se nachází asi 10 kilometrů na západ od hlavního města Rhodos, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Několik kilometrů dlouhá oblázková pláž navazuje na letovisko Ixia a končí téměř až na letišti. V letních měsících nabízí Ialyssos velmi dobré podmínky pro surfaře a aktivní dovolenou. Hotely jsou situovány v klidné části střediska u pobřeží, v okolí je mnoho taveren, kaváren a obchůdků. Ialyssos má bohatou historii, původní starověké sídlo leží na vrcholu hory Filerimos, odkud je krásný výhled na okolní malebnou krajinu ostrova Rhodos.
>Transfer z letiště asi 12 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.