Grecotel Amirandes

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Gouves
Název ubytování Grecotel Amirandes
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 23 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze, snídaně formou bohatého bufetu včetně produktů zdravé výživy, večeře formou dine around, možnost dokoupení all inclusive programu Comfort all-in package, který zahrnuje oběd a nápoje ve všech restauracích a barech hotelu více informací ke stravování,pro děti od 3 do 12 let zajišťuje Grecoland Tasty Corner minibufety s čerstvým ovocem, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů, speciálních diet a mixované stravy

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduTransfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaLuxusní resort Grecotel Amirandes se nachází na severním pobřeží Kréty, 23 kilometrů na východ od města Heraklionu, 18 kilometrů od letiště a 10 kilometrů od oblíbeného letoviska Hersonissos, s nimiž má pravidelné autobusové spojení.Vybavení hotelusedm restaurací včetně à la carte, 2 baryroom servis 24 hodin denně,televizní místnost,malý pravoslavný kostelík, butik, klenotnictví,amfiteátrRelaxace & wellnessElixir Alchemy Spa relaxační centrum, aromaterapie, masáže přímo u moře, manikúra, pedikúra, kosmetické procedury, jóga, sauna a fitness centrum zdarmaInternetové stránky hoteluwww.amirandes.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2024. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisLetovisko Gouves je příjemné místo s mnoha obchůdky, restauracemi, tavernami, půjčovnami aut a motocyklů i jízdních kol. Nachází se na severu ostrova Kréta, asi 17 kilometrů na východ od Heraklionu, a má dobré autobusové spojení s hlavním městem a dalšími turistickými středisky na ostrově. Dovolená Kréta Gouves nabízí pohodovou relaxaci.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 20 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.