Grecotel Caramel Boutique Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Rethymno
Název ubytování Grecotel Caramel Boutique Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 19 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou dine around programu,více informací ke stravováníTasty Corner pro děti od 3 do 12 let nabízí zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, sušenky, mléko, čaj, vodu a džusy a obědy s dětskými jídly včetně nápojů

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaGrecotel Caramel Boutique Resort se nachází 78 kilometrů od letiště v Heraklionu a 9 kilometrů od centra městečka Rethymno, s původním benátským přístavem. Leží přímo u 300 metrů dlouhé pláže s jemným pískem, v blízkosti obchůdků, půjčoven aut a restaurací.Vybavení hoteluhlavní restaurace, à la carte restaurace, brasserie, pool bar , lounge bar a piano bar,TV místnost, minimarketRelaxace & wellnessCaramel Wellnes centrum - relaxační terapie, masáže, peelingy, koupele, venkovní jacuzzi, fitness centrum se Star Trac elektronickým kardio-fitness vybavením, rotopedy, steppery, salón krásyElixir Beaty Spa s ayurvedou v sesterském hotelu Creta PalaceInternetové stránky hotelucaramel.grecotel.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2024. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisBenátský přístav Rethymno je třetím největším městem ostrova Kréta a podle mnohých návštěvníků nejhezčí z celého ostrova. Najdete tu mešity, zachované turecké domy se zastřešenými balkony i zajímavé paláce benátských šlechticů, které dnes slouží kulturním institucím. Akropole starověkého Rethymna se nachází pod mohutným benátským hradem Fortezza. Středověké stavby dávají současnému živému Rethymnu zvláštní romantický ráz. Dovolená Kréta Rethymno nabízí spojení relaxace u moře s poznáním půvabného řeckého města.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 70 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.